آیا پنس یا هریس اهداف خود را در مناظره معاون ریاست جمهوری تحقق بخشیدند؟

آیا پنس یا هریس اهداف خود را در مناظره معاون ریاست جمهوری تحقق بخشیدند؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر امیت رایلی و ترزا لوندی در مورد بحث معاون ریاست جمهوری چهارشنبه شب و اهداف نامزدها صحبت می کنند.

مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا و سناتور کمالا هریس ، رقیب دموکرات ، چهارشنبه شب بحث و گفتگو کردند. محور این رویداد رهبری دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، یا فقدان آن ، در میان بیماری همه گیر COVID-19 و همچنین برنامه های سیاسی جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات بود. چگونه برای رزمندگان پیش رفت؟

ترامپ ، سخنگوی مجلس نمایندگان نانسی پلوسی (D-CA) ، منوچین و سایر افراد درگیر بدترین زمان را برای بن بست در مذاکرات محرک اقتصادی انتخاب کرده اند. واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد: “رشد شغل در حال کند شدن است ، مشاغل در حال بسته شدن هستند و هوای خنك تری مردم را به همان جایی كه ویروس رشد می كند سوق می دهد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

بر اساس اسناد تازه طبقه بندی نشده ، “جان برنان” مدیر سابق سیا ، رئیس جمهور سابق اوباما را در مورد “برنامه” هیلاری کلینتون برای گره زدن به مبارزات انتخاباتی ترامپ به روسیه به عنوان وسیله ای برای منحرف کردن مردم از رسوایی سرور ایمیل خصوصی خود قبل از انتخابات 2016 ، مطلع کرد. گزارش سه شنبه. “رئیس اطلاعات ملی جان راتکلیف روز سه شنبه یادداشت های دست نویس برنان را به همراه یادداشت CIA طبقه بندی کرد که نشان می دهد مقامات طرح ادعایی را برای تحقیقات بالقوه به FBI ارجاع می دهند.” اوایل هفته در مورد این داستان بحث کردیم. حزب دموکرات چه چیزی را پنهان کرده است؟

واشنگتن پست روز چهارشنبه گزارش داد: “رئیس اطلاعات ملی جان راتکلیف روز چهارشنبه گفت که وی انتشار تقریبا 1000 صفحه از مواد را به وزارت دادگستری به عنوان بخشی از تحقیق در مورد تحقیقات دخالت FBI در انتخابات روسیه در سال 2016 تأیید کرده است.” چه چیزی آشکار خواهد شد؟

“در میان یافته هایی که نشان داد ثروت میلیاردرهای کره زمین در طی شیوع ویروس کرونا به 10.2 تریلیون دلار افزایش یافته است ، بانک جهانی روز چهارشنبه هشدار داد که بحران بهداشت عمومی می تواند باعث افزایش فقر شدید جهانی برای اولین بار در بیش از دو دهه شود و ده ها میلیون نفر را تحت فشار قرار دهد. تا سال آینده افرادی در این گروه قرار می گیرند. ” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

در حالی که ایالات متحده فقط 26 روز به انتخابات ملی باقی مانده است و در آن هر حزب می تواند خود را از مخالفت متمایز کند ، در میان یک بیماری همه گیر هنگامی که کمک های لازم به افراد نیازمند نمی تواند ارائه شود ، دموکرات ها روبرو هستند نبرد درون حزبی بر سر هزینه های دفاع. همه اینها به چه معناست؟

Antiwar.com روز چهارشنبه گزارش داد: “هفته گذشته ، لایحه ای در مجلس ارائه شد که می تواند به رئیس جمهور اختیارات گسترده ای برای مجازات مناطق تحت کنترل حزب الله در لبنان و آمریکای لاتین بدهد.” “این لایحه توسط نماینده جو ویلسون (R-SC) ارائه شد و در حال حاضر 12 حامی مالی جمهوری خواهان دارد.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

“دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، پس از بازگشت دوشنبه شب از بیمارستان برای اولین بار در كاخ سفید ، قول داد كه” خسارت چین را برای خسارت ناشی از بیماری ویروسی کرونا “” پرداخت “و عفونت خود را” نعمت خدا “خواند.” South China Morning Post روز چهارشنبه گزارش داد. این واقعاً به معنای جلو رفتن چیست؟

میهمانان:

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

ترزا لوندی – متخصص امور دولتی و روابط عمومی و مدیر ارتباطات TML

دکتر جک راسموس – استاد بخشهای اقتصاد و علوم سیاسی در کالج سنت ماری کالیفرنیا.

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه سرباز برای صلح

گلهای مارگارت – متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

مارگارت کیمبرلی – سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”

لیث معروف – صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]