آیا پلیس چشمک و تندی به تیرانداز کنوشا داده است؟

آیا پلیس چشمک و تندی به تیرانداز کنوشا داده است؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران خبر اسپوتنیک ، نیکول روسل و والتر اسمولارک پیوستند.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبانان مهمترین تحولات جاری هفته را بررسی می کنند و آنها را از منظر اعتصاب ورزشکاران حرفه ای در حمایت از جنبش Black Lives Matter و مبارزه برای عدالت برای یعقوب بررسی می کنند. بلیک ، کنوانسیون ملی جمهوری خواهان و موارد دیگر.

یک بخش منظم پنجشنبه با نظامی شدن مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج ایالات متحده از معاهدات بین المللی تسلیحاتی ، آیا سلاح سازی و نظامی سازی فضا ، جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، یک استاد کامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورک ، کالج در اولد وستبری و مجری یک برنامه تلویزیونی پخش شده در سراسر کشور با موضوع زیست محیطی ، انرژی و فضا.

بسکتبال حرفه ای در آشفتگی است اما به تمام دلایل مناسب. تیم های پلی آف NBA روز گذشته در اعتراض به تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک در کنوشا ، WI اعتصاب کردند. بلیک نزاع بین دو زن را شکسته بود ، اما پس از ورود او به ماشینش ، وی هفت بار او را به پشت شلیک کرد و در حالی که فرزندانش در صندلی عقب فریاد می زدند. این اعتراض در بازی میلواکی باکس-اورلاندو مجیک آغاز شد و به سرعت به سایر تیم های پلی آف گسترش یافت. همه بازی های NBA اکنون لغو شده اند ، و اعتراض ها با WNBA ، MLB و تنیس حرفه ای گسترش یافته است. حتی روزنامه نگاران و مفسران ورزشی نیز کار را کنار گذاشته اند. جمارل توماسمجری برنامه Fault Lines ، هر دوشنبه تا جمعه از ساعت 7 صبح تا 10:00 در رادیو اسپوتنیک و مجری برنامه Soapbox پیشرو ، به این برنامه می پیوندد.

شخصیت مخالف روسی الکسی ناوالنی احتمالاً طبق گفته پزشکان در بیمارستانی در برلین که تحت معالجه وی است مسموم شد ، گرچه هنوز ماده دقیق آن مشخص نشده است. ناوالنی در سفر به سیبری بیمار شد و روز شنبه از نظر پزشکی تخلیه شد. ما در مورد این بحث و جدال و تاثیری که در سیاست روسیه دارد ، بحث خواهیم کرد. برایان و جان با هم صحبت می کنند برایان مکدونالد، روزنامه نگار متخصص در اروپای شرقی و روسیه است.

سریال هفتگی “بی عدالتی جنایی” در مورد فاحش ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و نحوه انکار عدالت برای بسیاری از مردم در این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوستولا، نویسنده Shadowproof.com و مجری مشترک پادکست افشای غیر مجاز ، به این نمایش بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم