آیا پس از دریافت رای دهندگان در انتخابات رأی موافق ، ترامپ می تواند وجوه فدرال را به میشیگان مسدود کند؟

آیا پس از دریافت رای دهندگان در انتخابات رأی موافق ، ترامپ می تواند وجوه فدرال را به میشیگان مسدود کند؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با ملک عبدالله ، مشاور ارتباطات جمهوریخواه همراه است.

هیل روز چهارشنبه گزارش داد: “رئیس جمهور ترامپ روز چهارشنبه تهدید كرد كه بودجه فدرال را برای میشیگان پس از آنكه وزیر امور خارجه آن ، جوسلین بنسون (D) اعلام كرد ، اعلام كرد كه همه رأی دهندگان ثبت شده ایالتی امسال درخواست نامه های رأی غیابی را از طریق نامه دریافت می كنند.” “ترامپ بعدا تهدید کرد که بودجه فدرال را به نوادا ، که در انتخابات اولیه از طریق پست الکترونیکی برگزار می شود ، متوقف کند و ادعا کرد که این کشور در حال ایجاد یک” سناریوی عالی رای کلاهبرداری “بوده و به مردم امکان می دهد” در انتخابات تقلب کنند “.” اینجا چه می گذرد ، و چقدر باید نگران باشیم؟

رویترز گزارش داد ، در جریان جلسه شنبه كمیته بانكداری سنا ، استیو منوچین ، وزیر خزانه‌داری آمریكا و رئیس صندوق ذخیره فدرال ، جروم پاول “گفتند كه تقریباً 3 تریلیون دلار برنامه نجات فدرال كه در طی دو ماه گذشته انجام شده است ، برای حمایت از اقتصادی ویران شده از رمان ویروس است.” سهشنبه. آیا این درسته؟

وی گفت: “صدها کودک و نوجوان مهاجر ، در میان بیماری کرونور ویروس بدون فرصتی برای صحبت با یک مددکار اجتماعی یا تقاضای پناهندگی از خشونت در کشورهای خود – به سرعت توسط مقامات آمریکایی تبعید شده اند. نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد ، خارجی هایی که وارد ایالات متحده می شوند. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

“نورما مک کوروی” ، زن معروف به “جین رو” در نقطه عطف 1973 دادگاه عالی ایالات متحده ، روبرو وید ، حكم قانونی بودن سقط جنین ، گفت كه هنگام حمایت از جنبش ضد سقط جنین ، دروغ گفته بود كه او به این عمل پرداخته بود. “روز سه شنبه گزارش داد” رویترز “. آیا این مکاشفه تأثیر می گذارد برهان پیش رو ، یا مواضع چنان پیچیده شده اند که واقعاً مهم نیستند؟

میهمانان:

ملیک عبدالله – مشاور ارتباطات جمهوریخواه.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

کارلوس کاستیندا – وکالت در دفاتر حقوقی پرز و مالک که در امور مهاجرت تخصص دارند.

ناتالی هریزی – سردبیر مجله Breaking the Chains.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم