آیا والدین در مدرسه به ترامپ و فاشی گوش خواهند داد؟

آیا والدین در مدرسه به ترامپ و فاشی گوش خواهند داد؟

در اپیزود امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان در مورد اخبار روز و مباحثی مانند پیامد سیاسی همه گیر COVID-19 به مراقبت های بهداشتی در روسیه درباره اینکه آیا آزادی خواهان دونالد ترامپ را مهار کرده اند ، بحث کردند.

میهمانان

پیتر لاول – میزبان CrossTalk در RT ، روزنامه نگار آمریکایی | انتخابات Coronavirus

رابرت ونزل – اقتصاددان ، نویسنده در EconomicPolicyJournal.com | نمای آزادیخواهانه درباره COVID-19

مکس بلومنتال – روزنامه نگار برنده جوایز ، نویسندگان پرفروش ، مستندساز و بنیانگذار و سردبیر کتاب The Grayzone | ایالات متحده بد است

جمارل در مونولوگ خود اظهار داشت كه دونالد ترامپ به دلیل سوء رفتار دونالد ترامپ از بحران COVID-19 قادر به پوشیدن دستكشوی جو بایدن نیست. سپس آنها با پیتر لاول ، مجری در مورد واکنش اقتصادی دونالد ترامپ به بحران COVID-19 صحبت کردند. لاول گفت: مشکلات عظیم اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ، به وضوح صدمه دیده است قدرت ترامپ ، که توسط یک اقتصاد نسبتاً قوی به ویژه برای بخش مالی تقویت شده است. پیتر خاطرنشان كرد كه این هدف اقتصادی به همان اندازه به افراد شاغل كمك نمی كند و آنها به دلیل آسیب دیدگی اقتصاد كرونوی آسیب دیده اند. پیتر مقصر توانایی ترامپ در “آزادیخواهان” در دولت ترامپ بود ، اتفاقی که او به عنوان بازگشت به دوران ریگان دهه 1980 میلادی می داند. پیتر همچنین در مورد پاسخ مراقبت های بهداشتی روسیه از COVID بحث کرد ، که به نظر وی کارآمد است زیرا دولت سیستم مراقبت های بهداشتی را اداره می کند.

در ساعت دوم ، شین و جملر به اقتصاددان آزادیخواهی رابرت ونزل پیوستند كه یک نقطه مقابل را به عنوان پیتر داد. ونزل در مورد خطرات تورم ناشی از آنچه که او می گوید در اصل چاپ پول از خارج از هوای نازک است و گفت که این در حال حاضر بر قیمت مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها تأثیر می گذارد. ونزل همچنین اظهار داشت که فکر می کند کلید اصلی بهبود اقتصادی ، بازگشت افراد به کار است ، به ویژه افراد جوان که به گفته وی در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 قرار دارند. وی همچنین ابراز دیدگاه خود مبنی بر اینکه مردم باید آزاد باشند که خود تصمیم بگیرند که چگونه می خواهند به بیماری همه گیر کوروی ویروس پاسخ دهند.

در ساعت سوم ، جمارل مصاحبه خود را با روزنامه نگار مکس بلومنتال ادامه داد ، که در مورد آنچه که او به عنوان خاموشی رسانه ای می داند در مورد داستانهایی که ترویج روایت طرفدار امپراتوری نیستند ، مانند گزارش مغرضانه درباره چین صحبت کرد. آنها همچنین درباره چگونگی مطابقت این خاموشی رسانه ای با سیاست خارجی ایالات متحده بحث کردند. این عواقب عواقب بسیار کمی برای سیاستمداران مشغول ساختن امپراتوری دارد. بلومنتال گفت که وی معتقد است چین نه تنها تهدیدی برای هژمونی ایالات متحده نیست بلکه یک تهدید اقتصادی نیز شده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم