آیا واقعاً ترامپ می تواند انتخابات را به تأخیر بیندازد؟

آیا واقعاً ترامپ می تواند انتخابات را به تأخیر بیندازد؟

در این روز در ساعت بحرانی ، هم میزبانان دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با نویسنده ، فعال ، مدرس و روزنامه نگار آزاد کلارنس لوزان درباره مرگ هرمان کین و. تست لویی گومرت برای Covid-19 مثبت است

رئیس جمهور دونالد ترامپ امروز چشم انداز تأخیر در انتخابات نوامبر را به دلیل همه گیری COVID-19 مطرح کرد. این ایده باعث اضطراب دو حزبی شد و کارشناسان انتخابات خاطرنشان كردند كه رئیس جمهور قدرت تغییر تاریخ انتخابات را ندارد. برخی دیگر گفتند که ترامپ به دنبال ایجاد شک و تردید در مورد نتایج انتخابات است یا از گزارش دولت جدید که موجب انقباض تاریخی در اقتصاد کشور شده است ، شک می کند. ما از این چه کاری می کنیم؟

تولید بهار در سریع ترین سرعت خود به رکورد رسید در بهار گذشته ، زیرا همه گیر کورو ویروس مشاغل را در سراسر ایالات متحده مجبور کرد که درهای خود را ببندند و میلیون ها آمریکایی را برای هفته ها در خانه خود تعطیل نگه داشتند. وزارت بازرگانی امروز اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی – وسیع ترین اندازه کالا و خدمات تولید شده – در سه ماهه دوم سال 9.5 درصد کاهش یافته است. این به معنای پیشرفت اقتصاد چیست؟

میلیاردها دلار در ساخت واکسن بر علیه تاج ویروس سرمایه گذاری می شود. تا رسیدن یک فرد ، بسیاری از دانشمندان به واکسنهای آزمایش شده و واقعی روی آورده اند تا ببینند که آیا آنها می توانند محافظت گسترده ای داشته باشند ، و همچنین ممکن است خطر ابتلا به کروناویروس را کاهش دهد. بنظر می رسد که متخصصان قدیم مانند واکسن سل و واکسن فلج اطفال به آموزش سیستم ایمنی بدن در پاسخ به طیف گسترده ای از عفونت ها از جمله باکتری ها ، ویروس ها و انگل ها کمک می کنند. آیا واکسن های قدیمی می توانند به متوقف کردن Coronavirus کمک کنند؟

نماینده David David Cicilline (DR.I.) رئیس هیئت ضد انحصاری ، سال گذشته تحقیق کنگره ای در مورد آمازون ، اپل ، فیس بوک و گوگل را آغاز کرد ، با هدف بررسی اینکه آیا اثرگذارترین کوارتت شرکت های صنعت فناوری به وضعیت خود رسیده است یا خیر. از طریق وسایل بالقوه ضد رقابتی

واقعاً همه اینها چه بوده است؟

قانونگذاران در هر دو حزب برنامه دولت ترامپ را به منظور بیرون كشیدن نزدیک به 12000 سرباز آمریكایی از آلمان در حال تعلیق انداختند. میت رامنی (آر-یوتا) این اقدام را به عنوان “خطای جدی” منفجر کرد در حالی که سناتور بن ساس (R-Neb.) گفت رئیس جمهور ترامپ “عدم درک استراتژیک” را نشان می دهد. ما از این امر چه می توانیم بسازیم ، زیرا می دانیم که این نیروها به طرف فدراسیون برنمی گردند. Ord یا Ft. دیکس ، آنها به احتمال زیاد در راه لهستان هستند.

لیزا کورتیس ، مدیر ارشد شورای امنیت ملی ایالات متحده برای آسیای جنوبی و مرکزی ، – ارائه سخنرانی اصلی در یک وبینار موسسه بروکینگز در مورد “نفوذ و استراتژی رو به رشد چین” ، کرتیس ، لیستی از کشورهایی که در مرز یا نزدیک چین هستند – از جمله هند ، بنگلادش ، نپال و بوتان – که ایالات متحده با آنها روابط اقتصادی و نظامی را تقویت می کند. این واقعاً چیست؟

مدیرعامل بوئینگ دیو کالهون روز چهارشنبه اظهار داشت که او اطمینان دارد که هرکس در ماه نوامبر کاخ سفید را برنده خواهد شد – خواه رئیس جمهور دونالد ترامپ یا معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن – همچنان به حمایت از صنعت دفاع می پردازد. استدلال آنها چیست؟

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز چهارشنبه مطالبات دموکراتها را برای کمک به شهرهای کمبود پول در داخل بسته جدید کمک به کوراو ویروس رد کرد و با محاصره مذاکرات در مورد کمک به میلیون ها آمریکایی ، متحدان جمهوریخواه را به هم زد. آمریکایی ها چقدر نگران عدم نگرانی آشکار دولتشان در مورد گرفتاری های خود باشند؟

میهمانان

دکتر کلارنس لوزان، استاد ، روزنامه نگار آزاد و نویسنده کتاب سیاه. تاریخچه کاخ سفید

گل مارگارت، متخصص اطفال و فعال اصلاحات در حوزه سلامت ، همكار مقاومت مردم

جک راسموس، اکونومیست ، نویسنده بانکداران مرکزی در پایان طناب خود ، استاد گروه اقتصادی و سیاسی دانشکده سنت مری در سان فرانسیسکو

کریس گارافا، توسعه دهنده وب و فن آور

مادیا بنیامین، بنیانگذار کد صورتی

ری مک گاورن، تحلیلگر سابق سیا و بنیان گذار متخصصان اطلاعات جانبازان برای صلح

دنی هایپونگ، نویسنده و همکار گزارشگر برنامه سیاه برنامه استثنائی آمریکا و بی گناه آمریکایی: تاریخچه مردم از اخبار جعلی – از جنگ انقلابی گرفته تا جنگ با ترور

کریس هجز، روزنامه نگار و نویسنده تحقیق

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم