“آیا هر یک از این موارد روی کاغذ وجود دارد؟” شهروندان مبهم به عنوان مکعب یخی با واکنش های شدید ترامپ روبرو می شوند

“آیا هر یک از این موارد روی کاغذ وجود دارد؟” شهروندان مبهم به عنوان مکعب یخی با واکنش های شدید ترامپ روبرو می شوند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

در طی تظاهرات اعتراضی ایالات متحده در مورد مسائل نژادی در تابستان ، یخ مکعب ، که ادعا می کرد به دنبال کمک به “بهبود جامعه سیاه پوستان” است ، ویدئویی منتشر کرد و گفت که او کنوانسیون ملی دموکرات را تماشا کرده است و “از راه آن نگاه کن ، آنها برنامه ای ندارند “.

در حالی که شمارش آرا برای مشخص کردن برنده انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در میان ایالت ها ادامه دارد ، اوشیا جکسون ، معروف به نام هنری خود یخ مکعب ، برای همکاری با دونالد با موج بی وقفه واکنش جامعه سیاه پوستان روبرو شده است. ترامپ.

این هفته خواننده رپ به توییتر رفت و به مبارزات آنلاین لجن کشیدن علیه خود در مورد همکاری با دولت ترامپ در طرح پلاتین ، که قول POTUS برای کمک به سیاه پوستان آمریکایی را نشان می دهد ، پرداخت.

خواننده هرگز به طور علنی ترامپ را تأیید نکرده است ، با این حال ، این هنرمند که خواننده اصلی رپ و شبح نویس اصلی NWA در آلبوم خود Straight Outta Compton در سال 1988 بود ، که به محبوبیت گسترده رپ گانگستری کمک کرد ، با انتقاد شدید توسط انجمن پس از مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی ترامپ ، کاترینا پیرسون از او در توییتر تشکر کرد.

در 14 اکتبر پیرسون “فریادی” برای فیلمساز / بازیگر ارسال کرده بود ، با ایموجی مشتی بلند ، پیگیری توییت را با GIF لبخند خواننده رپ و اضافه کردن عنوان “امروز روز خوبی بود” با اشاره به آهنگ محبوب افسانه ای او

با این حال ، این توئیت جریان مداوم واکنش را ایجاد کرد زیرا بسیاری از افراد در شبکه های اجتماعی ، خواننده رپ را برای همکاری با حزب جمهوری خواه صدا می کنند.

نویسنده پرفروش ، رکسان گی در توییتر خود س questionال کرد که آیا پول در این معامله نقش دارد یا خیر.

روز پنجشنبه ، سرگرم کننده در توئیتر خود که می خواهد همه چیز را تنظیم کند ، توضیح داد که وی باعث شده است ترامپ بیش از نیم تریلیون دلار برای نیازهای جامعه سیاه وعده بدهد.
با این حال ، بسیاری از کاربران اینترنتی تحت تأثیر قرار نگرفتند ، زیرا آنها استدلال کردند که این ممکن است “یک شیرین کاری سیاسی” از طرف دولت فعلی ترامپ باشد.

برخی از پیروان رپر سریعاً از او حمایت کردند ، در حالی که کسانی که انگیزه های “مکعب آیس” را مجبور به کار با دونالد ترامپ نکردند “نتوانستند” آنها را محکوم کنند.

پیش از این ، Ice Cube ویدئویی را در توییتر به اشتراک گذاشته بود ، عنوان “پیام رسان را شلیک نکن” ، جایی که او فاش کرد با رهبران دموکرات و جمهوری خواه درگیر شده است تا از برنامه های بالقوه حمایت از جوامع سیاه پوستان صحبت کند.

در تابستان ، در میان اعتراضات گسترده ایالات متحده علیه نژادپرستی که توسط Black Lights Matter (BLM) هدایت می شود و به علت مرگ مرد آفریقایی-آمریکایی ، فلوید جورج در بازداشت پلیس ، Ice Cube نظر خود را در مورد حزب دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در توییت منتشر کرده است. برنامه های جو بایدن برای جامعه سیاهها.

او به توییتر رفته بود که عقیده دارد آنها هنوز “یک طرح اصلی” برای بلند بردن اقتصادی سیاهان آمریکایی ارائه نمی دهند که ممکن است رای “مناسب” آنها را تأمین کند.