آیا موضوع زندگی سیاه یک انقلاب رنگی است؟

آیا موضوع زندگی سیاه یک انقلاب رنگی است؟

در قسمت امروز خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درباره مباحثی از جمله سانسور اینترنت ، سیاست پولی و اینکه آیا جنبش های اعتراضی در سراسر جهان برای محافظت از طبقه نخبه جهان طراحی شده اند ، بحث کردند.

میهمانان

الكس كراينر – نویسنده گراند فریب و مدیر صندوق پرچین | بیل مرورگر و SDNY

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای طلا | دلاری شدن و تحولات رنگ

بن سوان – جوایز جوایز اخبار تلویزیونی برنده جوایز ، روزنامه نگار تحقیق و میزبان برنامه Boom Bust که روزهای هفته در RT America پخش می شود | سانسور فنی و ماده سیاه زندگی

در ساعت اول نمایش ، شین و جملر با الكس كراينر در مورد كتاب خود با عنوان “گول بزرگ فریب” صحبت كردند. آنها همچنین در مورد چگونگی پیوندهای Browder با منطقه جنوبی نیویورک بحث کردند ، تمرکز ردیف اخیر وقتی جفری برنمن رئیس SDNY ابتدا از کناره گیری خودداری کرد.

میزبان در ساعت دوم با تام لوونگو به انگشتان پا رفت و صحبت کرد ، درباره اینکه آیا اعتراضات اخیر Black Lives Matter نسخه ای از برنامه های “انقلاب رنگی” جورج سوروس است ، در حالی که کودتای Maidan در اوکراین نمونه اولیه ای از جریان است. عمل. تام همچنین از این سوال پرسید که آیا همه گیری Covid-19 به منظور سرنگونی رئیس جمهور ترامپ در نظر گرفته شده است.

در ساعت آخر ، جمارل و شین با خبرنگاران بن سوان درباره آخرین اقدامات شرکتهای پیشرفته برای سانسور صدای مستقل در رسانه های اجتماعی صحبت کردند. بن همچنین بحث کرد که آیا جنبش Black Lives Matter منجر به تغییر واقعی خواهد شد یا از طرف رسانه ها فرو می رود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم