آیا ماسک در برابر Covid-19 مؤثر است؟

آیا ماسک در برابر Covid-19 مؤثر است؟

در قسمت امروز خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درباره مسائل پزشکی پیرامون پوشیدن ماسک گرفته تا ساختمان ائتلاف تا جبران خسارت صحبت کردند.

میهمانان

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی مرکز جورج واشنگتن برای پزشکی یکپارچه | آیا ماسک ها بهترین راه برای جلوگیری از Covid-19 هستند؟

جان وود ، جونیور – نامزد سابق کنگره ، مشارکت در مجله Quillette و سفیر ملی برای Braver Angels | زمینه مشترک اصلاح عدالت کیفری

استیو گروبین – سیاسی، اقتصادی، و عدالت اجتماعی فعال و بنیانگذار رئال ترقی و پیشرفت واقعی در عمل | تعمیرات

جمارل در مونولوگ خود درباره اظهارات اخیر در مورد استفاده از ماسک برای مبارزه با COVID-19 صحبت کرد و از این سؤال پرسید که آیا چیزی ذاتاً در جامعه اشتباه نیست.

در ساعت اول ، میزبان با دکتر میخائیل کوگان گفتگو کردند که گفتند در صورت حفظ فاصله اجتماعی مناسب با دیگران برای مدت کوتاهی در خارج ، احتمالاً استفاده از ماسک ضروری نیست. وی همچنین بر تفاوت بین انواع ماسک هایی که افراد می پوشند تأکید کرد و گفت: یکی از مشکلات پاسخ فرهنگی آمریکا به کورو ویروس این است که افراد وقتی صحبت از COVID-19 می شود با بیش از حد داده و منابع کمی معتبر ، مطالبات را ارزیابی می کردند.

در ساعت دوم ، جمارل و شین با جان وود ، جونیور گفتگو کردند ، که در مورد تلاش گروهش برای جمع کردن مردم در خارج از سیاست استقرار بحث کرده است. وی گفت اگرچه فکر می کند بحث در مورد نژاد مهم است ، اما نگران است که ظرافت از بین برود. وی گفت که وی همچنین به سیاست هویت نگران است و “لغو فرهنگ” پیشرفت در حل مسائل عمیق تر را که توسط جنبش شناسایی شده اند کند می کند.

در ساعت سوم ، استیو گروبوین در مورد جبران خسارت با شین و جملر گفت و گفت كه برده داری باید برای هر كدام حرف و عمل و همچنین از نظر مالی نیز کفاره شود. گروبین گفت نگران این نباشید که چطور هزینه های جبران خسارت پرداخت می شود ، زیرا ما با یک سیستم پولی فیات کار می کنیم و معتقد است هیچ محدودیتی برای پرداخت آن وجود ندارد. آنها همچنین در مورد “تئوری پول مدرن” صحبت کردند.

ما دوست داریم برای دریافت بازخورد خود را در [email protected]