آیا قاضی حرکت DoJ به اتهام رها کردن فلین را خواهد پذیرفت یا “دوستان” دادگاه آیا روز را تحمل خواهد کرد؟

آیا قاضی حرکت DoJ به اتهام رها کردن فلین را خواهد پذیرفت یا “دوستان” دادگاه آیا روز را تحمل خواهد کرد؟

در این قسمت The Critical Hour ، دکتر ویلمر لئون با لی استراناهاه ، همكار رادیو Sputnik’s خطوط Fault همراه می شود.

“وزارت دادگستری روز پنجشنبه [May 7] به یک قاضی فدرال گفته است که می خواهد پرونده جنایی مشهور خود را علیه مایکل فلین ، مشاور سابق امنیت ملی رئیس جمهور دونالد ترامپ که در سال 2017 اظهار گناه کرده است ، کنار بگذارد … به یک مورد دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تعامل او با روسی “سفیر اینسایدر هفته گذشته گزارش داد ، سفیر در آمریكا طی مصاحبه ای با تحقیقات مربوط به دخالت ادعا شده روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ،” هفته گذشته گزارش داد. با این حال ، قاضی امت ج. سالیوان از دادگاه منطقه ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا ، که نظارت بر این پرونده ، “اواخر روز سه‌شنبه در را برای كارشناسان حقوقی و سایر طرفهای خارج از كشور در مخالفت با اقدام وزارت دادگستری مبنی بر رد پرونده ، باز كرد و نشان داد كه وی حداقل نسبت به استدلال دولت نسبت به استدلال دولت مبنی بر اینکه هرگز آقای فلین نباید اتهام داشته باشد ، شک کرده است.” روزنامه نیویورک تایمز سه شنبه گزارش داد: ما از این چه کاری می توانیم بکنیم؟

رویترز گزارش داد: “دادگستری دیوان عالی ایالات متحده در روز چهارشنبه وكیلانی كبابی مدعی است كه” انتخاب كنندگان “در سیستم پیچیده دانشكده انتخاباتی كه برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریكا تصمیم می گیرد ، آزاد هستند از قوانینی كه آنها را برای حمایت از كاندیدایی كه در رأی مردمی ایالت خود غالب است ، نادیده بگیرند. چهار شنبه. همزمان با حرکت به سمت انتخابات 3 نوامبر ، چند نکته جالب در حال انجام است. جرد کوشنر ، داماد رئیس جمهور و مشاور ارشد کاخ سفید ، در مصاحبه روز سه شنبه با تایم حاضر نشد تا به تأخیر انداختن انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر بپردازد ، گفت: “من مطمئن نیستم که می توانم به یک روش یا دیگری اقدام کنم. ، اما در حال حاضر این برنامه است. “وی ادامه داد:” امیدوارم با رسیدن به ماه سپتامبر ، اکتبر ، نوامبر ، ما به اندازه کافی با آزمایش و با همه کارهای مختلفی که برای جلوگیری از آینده انجام داده ایم ، کار کافی انجام داده ایم. شیوع بزرگی که باعث می شود مجدداً تعطیل شویم. من واقعاً معتقدم که به محض باز شدن آمریکا ، برای آمریکا بسیار سخت خواهد بود که دوباره قفل شود. ” با تمام این گفته ها ، موضوع دیوان عالی و کالج انتخابات چیست؟

“تیتر سه شنبه رویترز می نویسد:” کالیفرنیا بیشتر کلاس های دانشگاهی را در دانشگاه متوقف می کند ، زیرا فوچی هشدار می دهد که خیلی زود دوباره راه اندازی شود. در این مقاله آمده است: “سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، بزرگترین در ایالات متحده ، کلاس های سه شنبه را برای ترم پاییز به دلیل تاج ویروس کلاس ها را لغو کرد ، در حالی که کانتی لس آنجلس گفت که سفارش اقامت در خانه احتمالاً تا سه ماه تمدید می شود. ” آیا این مهمترین چیزهایی است که در آینده به وجود آمده است؟

“گریزون در 8 مه گزارش داد:” نیویورک تایمز برای دومین بار به سرقت قلم های اصلی روزنامه نگاران روسی متهم شده است. “یکی از این داستان ها ممکن است در ماه مه جایزه تایمز پولیتز را به دست آورد.” ما از این چه کاری می کنیم؟

میهمانان:

لی استراناهان – میزبان خطوط خطای رادیو Sputnik.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین.

دکتر شارون اندرسون – وکیل و مدیرعامل شرکت مشاوره KCG.

مارک Sleboda – امور بین الملل و تحلیلگر امنیت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم