آیا فرماندار دموکرات های ترامپ دستور خواهد داد؟

آیا فرماندار دموکرات های ترامپ دستور خواهد داد؟

در قسمت امروز خطوط خطا ، میزبان شین استراناهان و جمارل توماس در مورد اخبار روز و مباحث مختلف از آخرین دستورات اجرایی دونالد ترامپ تا تحریم های عقب و بعدی بین ایالات متحده و چین بر سر هنگ کنگ تا پایگاه آینده ریاست جمهوری بحث کردند. کاندیدای دموکرات یا جو بایدن را انتخاب کنید.

میهمانان

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | روابط ایالات متحده و چین

مارگارت کیمبرلی – ستون شناس ارشد و سردبیر گزارش برنامه سیاه | جو بایدن و جامعه سیاه

جارث Corpus – نویسنده اوکراین: Forever A Pawn | نقش متحدین کلینتون در روسیگیت

در اولین ساعت مونولوگ جملار ، او به یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر نگاه کرد که در آن دونالد ترامپ دستورات اجرایی خود را اعلام کرد که به شهروندان آمریکایی کمک می کند و فکر می کرد که ترامپ قادر به دفاع از قانون اساسی آنها نیست. سپس شین و جملر به میهمان استفان لندمان پیوستند که آن موضوع را انتخاب کرد و در حال حاضر بخاطر غیرقانونی بودن از دستورات اجرایی ترامپ انتقاد کرد. آنها بحث کردند که آیا اقدامات ترامپ به دموکرات ها آسیب می زند ، که تهدید کرده اند که وی را به دلیل اقدام پوپولیستی خود به دادگاه برسانند. آنها همچنین درباره آنچه که جنگ سرد ایالات متحده را با چین هدایت می کند ، گفتگو کردند و استفان گفت که وی معتقد است قرن بیست و یکم متعلق به چین و درنهایت نظامی است. استفان همچنین گفت كه ایالات متحده یك قدرت رو به كاهش است و اقتصاد چین به زودی بزرگترین جهان خواهد بود ، چیزی كه ایالات متحده به ویژه تهدیدآمیز می داند.

در ساعت دوم ، میزبان با مارگارت کیمبرلی صحبت کرد ، که در مورد رابطه جو بایدن با جامعه سیاه بحث کرد و گفتند که او معتقد است دو نفر از اصلی ترین نامزد اصلی نامزدی معاون ریاست جمهوری – کمالا هریس و سوزان رایس – هم در کنترل فرهنگ بودند و هم بنابراین هیچ کدام به او کمک نمی کنند تا مشارکت سیاه را افزایش دهد. آنها همچنین در مورد دشواری ایجاد تغییر از طریق سیاست های انتخاباتی گفتگو کردند ، و کیمبرلی گفت که او معتقد است که آینده در عمل محلی است ، از جمله اقدام داوطلبانه مانند “اقتصاد همبستگی” که او می بیند با مواردی مانند غذا و تعاونی های مراقبت از کودکان در حال توسعه است.

در ساعت سوم ، شین و جمارل به جرث کوپا پیوستند که نگاهی دقیق به مؤسسه بروکینگز ، واشنگتن دی سی داشت که به اتاق فکر متصل به فریب روسیگیت می پرداخت. زیر ساحل اولیه کریستوفر استیل به عنوان یک اوکراینی شناخته شده است که در بروکینگز کار می کرد ، و جارث در مورد نقش استروب تالوت در بروکینگ و همچنین چگونگی تغییر اندیشه از گروه نسبتاً بی طرف در دهه 1960 به یک خروجی کلیدی محافظه کار بعد از ریگان صحبت کرد. جارث همچنین در مورد پیشینه رابرت کاگان ، همسرش ویکتوریا نولند و ارتباط آنها با بازیکنان اصلی داستان روژگیت بحث کرد. سپس او قبل از گفتگو درباره دیدگاه وی در مورد اوکراین در مورد شرق و غرب ، به خواهران Chalupa و ارتباط آنها نگاه کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم