آیا طرح دعوی دادستان کل نیویورک در صدد است برای حل مسئله سیاسی NRA؟

آیا طرح دعوی دادستان کل نیویورک در صدد است برای حل مسئله سیاسی NRA؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی كالب مائوپین در مورد لتیتیا جیمز دادستان كل نیویورك صحبت می كنند كه دادخواستی را ارائه می دهد كه در صدد انحلال انجمن ملی تفنگ ها (NRA) است.

نیویورک تایمز در 5 اوت گزارش داد: “روسیه همچنان به استفاده از شبکه ای از وب سایت های پراکسی برای گسترش اطلاعات و تبلیغات ضد کرملین در ایالات متحده و سایر مناطق غرب ، براساس گزارش وزارت امور خارجه منتشر شده در روز چهارشنبه ،” نیویورک تایمز در 5 اوت گزارش داد. ” این گزارش یکی از دقیق ترین توضیحات هنوز از سوی دولت ترامپ درباره نحوه انتشار اطلاعات به اطلاعات نادرست است ، اما تا حدود زیادی از بحث درباره چگونگی مسکو در تلاش برای تأثیرگذاری بر مبارزات فعلی جلوگیری می کند. ” دوباره شروع کنیم.

در روزنامه پنجشنبه در واشنگتن پست آمده است: “برای 20مین هفته مستقیم ، بیش از 1 میلیون آمریکایی ادعای بیکاری را حتی با منقضی شدن مزایای افزایش یافته ارائه کردند.” عنوان فرعی اشاره کرد ، “تقریباً 1.2 میلیون آمریکایی هفته گذشته به دنبال مزایا بودند که اندکی نسبت به هفته قبل کاهش یافته است.”

جمعه است ، به این معنی که ساعت پانل است. جیم کاواناغ ، تحلیلگر سیاسی و مفسّر و ویراستار The Polemicist که به تابلوی اول پیوست ، به عضویت در پانل اول می روید. و دکتر کلارنس لوزان ، دانشمند علوم سیاسی ، رئیس سابق گروه علوم سیاسی دانشگاه هوارد ، کارشناس شناخته شده بین المللی سیاست بین المللی و تطبیقی ​​، ناظر بین المللی نظرسنجی ، نویسنده ، استاد و فعال. آنها مقاله ای را در روز چهارشنبه در هافپوست با عنوان “نمایندگان DNC با تیم سیاست خارجی بایدن می خوانند – یک نمایش ترسناک” و درخواست استخدام های جدید می کنند.

برای هیئت دوم ، مارگارت کیمبرلی ، سردبیر و ستون ارشد گزارش بلک آژانس و نویسنده کتاب “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” به ما پیوستند. و آژامو باراکا ، بنیانگذار اتحاد سیاه برای صلح و نامزد معاون سابق ریاست جمهوری برای حزب سبز. آنها بحث می كنند كه چگونه ، همانطور كه ​​واشنگتن پست روز سه شنبه گزارش داد ، “تغییر سریع به رأی گیری غایب در طول همه گیری كرونوی ویروس به عنوان یك مسئله اصلی در انتخابات امسال ظهور كرده است.”

و برای پنل نهایی ما ، ما به خبرنگاری دانیل لازار می پیوندیم. او با میزبانان بحث می کند که چگونه همه گیر COVID-19 بر توانایی آمریکایی ها در تهیه اجاره تأثیر دارد. NBC News در تاریخ 4 ژوئیه گزارش داد ، “اثرات اقتصادی فلج كننده همه گیر كروناویروس می تواند موجی از اخراج را در سراسر ایالات متحده مجبور كند زیرا ممنوعیت فدرال و تكلیف مهلت قانونی دولت به سرعت منقضی می شود ، مسكن عادلانه و كارشناسان حقوقی هشدار می دهند … در ارتفاع این بیماری همه گیر ، 42 ایالت و ناحیه کلمبیا برای تخلیه های موجود در سراسر کشور ، شامل میلیون ها رانت اجاره شده بودند ، اما در حال حاضر ، کمی بیش از دوازده ایالت نوعی محافظت از اعدام را در خود جای داده اند. “

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر جک راسموس – اکونومیست ، نویسنده “Scourge of Neoliberalism: Us سیاست اقتصادی از ریگان تا ترامپ” و استاد گروه اقتصادی و سیاسی در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا
دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، استاد ، روزنامه نگار ، فعال

جیم کاواناوه، نویسنده در thepolemicist.net و Counter Punch و نویسنده “Over the Rainbow: مسیرهای مقاومت بعد از جورج فلوید”

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون شناس ارشد گزارش بلک آژانس سیاه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور”.

آژامو باراکا، نامزد سابق VP ، حزب سبز

دانیل لازاره، روزنامه نگار تحقیق ، نویسنده شرکت مخمل

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]