‘آیا شما یک ستاره پورنو هستید؟’ هواداران درحالیکه امیلی راتاژکوفسکی عکسهای برهنه بخارآلود را به نمایش می گذارد ، برافروخته می شود

‘آیا شما یک ستاره پورنو هستید؟’ هواداران درحالیکه امیلی راتاژکوفسکی عکسهای برهنه بخارآلود را به نمایش می گذارد ، برافروخته می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

Emily Ratajkowski مدل و بازیگر آمریکایی پیش از این فقط چند هفته پس از اعلام اینکه در انتظار اولین فرزند خود با همسر سباستین Bear-McClard است ، به هواداران خود نگاهی اجمالی به نوزاد کوچک داد ، و شکم خود را به رخ او می کشد ، زیرا او یک لباس سیاه و سفید و پرتقال کم رشد را برای یک فاش کردن اینستاگرام.

امیلی راتاژکوفسکی ، مدل آمریکایی 29 ساله ، که در انتظار فرزند اول خود است ، یک بار دیگر نگاهی کوتاه به رشد داغگیر خود را به طرفداران خود ارائه داده است.

مادر آینده مغرور عکسی بخار از بدن برهنه خود که از دوش بیرون می آید در اینستاگرام منتشر کرد.
Ratajkowski از سلفی عنوان شده است که شکم گرد او را نشان می دهد در حالی که با آینه ای مه آلود به نام “پاپ” روبرو می شود.

این اولین بار نیست که ستاره Blurred Lines از زمان بارداری آپلود می کند. پیروان اواخر ماه اکتبر با یک سلفی برهنه امیلی برخورد کردند.

با محافظت از سینه های برهنه خود ، این مدل که در سال 2018 با همسرش سباستین بیر-مک کلارد ازدواج کرد ، ناصافی کودک خود را نشان داد و در عنوان نوشت که “بدن جدید خود را می شناسد”.

اندکی پس از اعلام بارداری ، این مدل همچنین با پوشیدن تاپ برش و شلوار کم ارتفاع ، در یک عکس سلفی درحال گسترش موج میانی خود بود.

بسیاری از پیروان اینستاگرام در پاسخ به عکس بخارپوش ، در مورد زیبایی ظاهری این مدل اظهار نظر کردند ، بعضی ها حدس می زدند که جنسیت کودک به چه شکلی است که شکم ممکن است پسر باشد.

با این حال ، همه طرفداران سلفی برهنه را تأیید نکردند ، برخی از آنها تعجب می کردند که چرا این مدل مانند “ستاره پورنو” رفتار می کند.

راتاجکوفسکی ، که خود فمینیست شخصی است ، ابتدا بارداری خود را در جلد ووگ اعلام کرد.

وی در مقاله ای برای این مجله توضیح داد که چرا جنسیت فرزند آینده خود را فاش نمی کند ، ناشی از تمایل به جلوگیری از اجرای کلیشه های جنسیتی بر روی کودک خود. وی گفت وقتی از او و شوهرش در مورد بارداری سال می شوند ، آنها پاسخ می دهند که “آنها تا زمان 18 سالگی جنسیت را نمی دانند و پس از آن به ما اطلاع می دهند.”

امیلی راتاجکوفسکی ، که در سال 2015 در هفته مد نیویورک به عنوان مدل باند برای مارک جیکوبز فعالیت خود را آغاز کرد ، در سال 2013 با حضور در کلیپ ویدیویی معروف Blurred Lines از Robin Thicke ، به شهرت رسید.