آیا روسیه در مسابقه واکسن COVID-19 پیروز شد؟

آیا روسیه در مسابقه واکسن COVID-19 پیروز شد؟

در اپیزود امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان درمورد موضوعاتی از آخرین اعلامیه پوتین مبنی بر ایجاد روسیه واکسن علیه COVID-19 به دلیل انفجار مرگبار اخیر در لبنان به سمت معاون ریاست جمهوری جو بایدن بحث کردند. امکانات دولت ایالات متحده آمریکا.

میهمانان

مرام سوسلی – مفسر سیاسی و تحلیلگر ژئوپلیتیک | انفجار بیروت در متن

چاک زلاتکین – مدیر قانونگذاری و سیاسی ، اتحادیه پستی منطقه مترو نیویورک | ترامپ در مقابل Mailmen

Caleb Maupin – سخنران ، نویسنده سازندگان شهر و وندال ها در عصر ما: مقالات و مقاله های مربوط به سوسیالیسم | چشم چپ به اخبار

وی در نخستین ساعت مونولوگ جملار گفت که جو بایدن نامزد وحشتناکی برای دموکرات ها است. جمارل همچنین تولد مبارک را برای شین آرزو کرد. سپس شین و جملر به مارام سوسلی پیوستند و آنها درباره انفجار اخیر در بندر بیروت ، لبنان ، گفتند که هزاران زخمی برجای گذاشت و صدها نفر را کشت. مرام گفت که وی معتقد است که در تلاش برای تعیین آنچه که واقعاً رخ داده است ، باید به حوادثی که منجر به انفجار شد ، نگاه کرد و معتقد است که مشکوک است که این انفجار در زمان چنین سختی ها و ناآرامی های اقتصادی در بیروت و به ویژه رخ داده است. در حالی که لبنان شروع به کشف گزینه های اقتصادی دیگر برای خود کرد. وی گفت که این انفجار لبنان را از صندوق بین المللی پول ناامید کرده است. مرام همچنین درباره نقش فرانسوی ها در پاسخ به این انفجار و همچنین به صورت تاریخی صحبت کرد و گفت که رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون یکی از افرادی است که می خواهد بیشترین بهره را ببرد.

در ساعت دوم ، جمارل و شین با چاك زلاتكین در مورد اهمیت سیستم پستی به ویژه در دوره COVID-19 و چگونگی تلاش دولت ترامپ در حال حاضر برای برچیدن آن صحبت كردند. جان در مورد اهمیت جهانی بودن خدمات پستی و نحوه ارسال نامه به هر کسی در هر کجای ایالات متحده و مقایسه آن با حامل های بزرگ خصوصی مانند FedEx و UPS صحبت کرد. وی خاطرنشان كرد: افراد زیادی آگاه نیستند كه آن حاملان خصوصی اغلب از خدمات پستی آمریكا برای تحویل “آخرین مایل” و دریافت بسته ها به مردم مناطق دور افتاده استفاده می كنند. وی خاطرنشان کرد که دولت ترامپ چگونه پست جدید ارشد پست را به فردی لجستیکی تبدیل کرده است که در حال اضافه کار است و افرادی را در پست هایی قرار می دهد که از این امر آگاهی ندارند. وی همچنین گفت این جنگ با سرویس پستی در چنین شرایط حساس ممکن است به پرزیدنت ترامپ آتش بسزد.

میزبان در ساعت سوم توسط Caleb Maupin پیوست ، که در مورد اهمیت آنچه که او به عنوان یک پروژه کاری به سبک FDR می بیند ، صحبت کرد تا بتواند دوباره اقتصاد COVID-19 را چرخاند. Caleb در مورد مزایای چنین پروژه ای نه تنها برای اقتصاد بلکه همچنین برای حل برخی از مشکلات بهداشتی و زیربنایی صحبت کرد که به نظر می رسد بیماری همه گیر COVID-19 تشدید کننده است. آنها همچنین درباره انتخابات آینده و انتخاب جو بایدن برای معاون رئیس جمهور گفتگو کردند. كالب گفت كه وي معتقد است كه نيروهاي قدرتمند براي پشت سر گذاشتن كاملا هريس به عنوان معاون معاون رياست جمهوري بيدن ، وي را پشت درهاي بسته مي جنگند ، چشم اندازي كه وي با توجه به آنچه خصمانه دشمني او با معترضين و بخصوص فعالان طرفدار فلسطين مي داند ، ترسناک است. وی گفت که او این موضوع را از مصاحبه با افرادی که با هریس ملاقات کرده اند ، آموخته است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم