آیا روسیه ایمیل های DNC را دزدیده است؟ براساس رونوشتهای جدید اثبات ندارد

آیا روسیه ایمیل های DNC را دزدیده است؟ براساس رونوشتهای جدید اثبات ندارد

با صدای بلند و پاک

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به هارون مات ، روزنامه نگار با بازی های The Grayzone and The Nation و میزبان پادکست Pushback با هارون مات می پیوندند.

کمیته اطلاعات مجلس پس از یک تاخیر طولانی ، 57 نسخه از مصاحبه هایی را که این کمیته در کاوش روس گیت انجام داده بود ، منتشر کرد. اینها شامل مصاحبه با رئیس سابق DNI ، جیمز كلاپر ، مدیرعامل Crowdstrike ، شاون هنری و موارد دیگر می باشد.

وزارت دادگستری دیروز کلیه اتهامات را علیه مایکل فلین مشاور سابق امنیت ملی رد کرد. فلین موافقت كرده است كه ادعا كند كه مرتكب اظهارات دروغین می شود ، مقصر است ، اما وكلاى جدید او دریافتند كه FBI علیه فلین توطئه كرده بود قبل از مصاحبه با او ، به روشی كه بسیاری از آمریکایی ها معتقدند كه این امر به دام افتاده بود. پرزیدنت ترامپ تحت فشار بسیاری برای عفو فلین قرار گرفته است. اکنون لازم نیست دانیل لازاره، یک روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب – “جمهوری منجمد” ، “کودتای مخملی” و “جنگ نامشخص آمریکا” به این نمایش می پیوندد.

تا هفته گذشته ، دکتر ریک برایت معاون دستیار وزیر بهداشت ، درمان و خدمات انسانی برای آمادگی و پاسخ و مدیر اداره تحقیقات و توسعه پیشرفته زیست پزشکی بود. امروز او یک سوت آباد است. برایت می گوید که پس از آنکه تلاش های دولت ترامپ را برای تأمین بودجه داروهای خطرناک بالقوه تبلیغ شده توسط افرادی که ارتباط کاخ سفید دارند ، بازگرداند ، عزل شد. برایت شکایتی را به ادعای سوء مدیریت در HHS و سوء استفاده از اختیارات ارائه داده است. برایان و جان با هم صحبت می کنند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویسان برنده جایزه ، که کارش در www.rall.com است.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر روی بازگشایی زودرس بخش اعظم این کشور در بحبوحه همه گیر متمرکز شده اند ، اتهاماتی که علیه مایکل فلین برداشته شده ، اسناد تازه منتشر شده مربوط به نظریه توطئه روسیگات ، انفجار مداوم در بیکاری ، تشدید خصومت آمریکا علیه چین و موارد دیگر . برایان و جان با تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News صحبت می کنند والتر اسمولارک و نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم