آیا رسانه های ایالات متحده پس از ترک ترامپ از کاخ سفید از از دست دادن بینندگان و درآمد خود می ترسند؟

آیا رسانه های ایالات متحده پس از ترک ترامپ از کاخ سفید از از دست دادن بینندگان و درآمد خود می ترسند؟

گزارش ها حاکی از آن است که پس از چهار سال افزایش رتبه ها ، رسانه های مهم آمریکایی نگران هستند که پس از ترک دفتر رئیس جمهور گاو پولدار خود ، بینندگان و پول خود را از دست بدهند.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد تغییر قدرت در ایالات متحده به ما ملحق می شود ، زیرا کالج انتخاب با نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 دیدار و تأیید کرد. علاوه بر این ، مقاله ای در روز دوشنبه نیویورک تایمز ادعا می کند که مدیران CNN و MSNBC نگران هستند که ممکن است رتبه بندی شبکه ها در آینده بدون ترامپ به طرز چشمگیری سقوط کند. گزارش شده است که یکی از شخصیت های موجود در شبکه MSNBC از وی پرسیده است: “چه اتفاقی می افتد که به ما احتیاج نداشته باشید؟”

جیم کاوانا، نویسنده The Polemicist و CounterPunch ، به The Critical Hour بازمی گردد تا درباره شایعات اخیر مبنی بر عفو ترامپ توسط ادوارد اسنودن توسط ترامپ صحبت کند. اتحادیه آزادی های مدنی (ACLU) روز یکشنبه در توییتی خواستار عفو اسنودن شد. این سازمان بلافاصله از زاویه سیاست هویت در رسانه های اجتماعی مورد حمله قرار گرفت به دلیل عدم فراخوان بخشودگی Reality Winner. خدمه همچنین در مورد اهمیت عفو برای جولیان آسانژ در گفتگو صحبت می کنند.

استاد دنی شاو، نویسنده ، فعال و استاد مطالعات آمریکای لاتین ، برای بحث در مورد نتیجه انتخابات ونزوئلا به ما پیوست. در اقدامی شگفت آور ، درست “چند روز پس از انتخابات 6 دسامبر ، بر اساس مقاله ای در روز سه شنبه ، هنریکه کاپریلس ، نامزد دو بار ریاست جمهوری در انتخابات ریاست جمهوری مصاحبه ای با بی بی سی انجام داد ، در آنجا وی از ایالات متحده خواست تا حمایت از خوان گوئیدو را کنار بگذارد. در CounterPunch. عصبانیت رهبر مخالف نسبت به تحریم های شدید آمریکا نتیجه معکوسی را در نظر دارد که طرفداران ایالات متحده و اتحادیه اروپا برای تغییر رژیم در نظر دارند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، به ما می پیوندد تا در مورد یک مسئله بهداشتی ترسناک در انگلستان صحبت کنیم. سویه جدید ویروس کرونا ممکن است دارای خصوصیاتی باشد که باعث آلودگی بیشتر آن می شود. میزان عفونت اخیر در مناطقی از انگلستان باعث نگرانی شده است و دانشمندان در تلاشند تا بفهمند آیا این نوع جدید از عوامل موثر است. “نوع جدید ، که دانشمندان انگلیس آن را” VUI – 202012/01 “نامگذاری کرده اند ، شامل جهش در منطقه ژنوم ویروسی است که پروتئین سنبله را رمزگذاری می کند ، که – از لحاظ تئوری – می تواند منجر به گسترش COVID-19 به راحتی بین افراد شود گزارش سه شنبه.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی ، به “ساعت بحرانی” بازمی گردد تا درباره آینده توافق هسته ای ایران ، برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) بحث کند. در حالی که تیم سیاست خارجی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده اظهار داشته است كه آنها برای بازگشت به معامله باز هستند ، آنها همچنین تلویحا می دانند كه آن را پلی برای مذاكرات بیشتر می دانند. با این حال ، ایرانیان اعلام کرده اند که برای پیوستن سریع به توافق نامه تحت شرایط اصلی آزاد هستند و هیچ تمایلی برای تمدید گفتگوها ندارند. همچنین ، ائتلافی متشکل از 50 ژنرال بازنشسته ، دبیران دفاع سابق ، دیپلمات ها و قانونگذاران از سراسر طیف در نامه ای سرگشاده از بایدن خواسته اند تا هنگام آغاز کار در ژانویه به سرعت به برجام بپیوندد.

نیکولاس دیویس، فعال صلح و نویسنده “خون بر دستان ما ، حمله آمریکا به عراق” ، با میزبانان ما در مورد مقاله جان پیلگر در کنسرسیوم نیوز صحبت می کند ، که در آن او ادعا می کند جنگ ویروسی بسیار کشنده تر از COVID-19 است. پیلجر آسیب هایی را که ویروس کرونا ایجاد کرده است بررسی می کند و سپس به پول هایی که برای جنگ هزینه می شود و اینکه چگونه جوامع نئولیبرال شکسته و قادر به حل چنین بحران های سلامتی نیستند ، نگاه می کند. بحث پیلگر با تصویب اخیر لایحه دفاعی در كنگره آمریكا كه 740 میلیارد دلار برای پنتاگون اختصاص داده است ، هنگامی كه نمایندگان نتوانسته اند برای توافق اقتصادی برای مردم آمریكا به اجماع برسند ، مورد حمایت است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث در مورد وضعیت فعلی تسکین و تحریک ویروس کرونا در کنگره ایالات متحده برمی گردد. با وجود ماه ها مذاکره ، به نظر می رسد که حزب جمهوری خواه مصمم است که کمترین میزان تسکین را فراهم کند و حزب دموکرات زمینه قابل توجهی را از دست داده است. در رد پیشنهادات قبلی GOP قبل از انتخابات ریاست جمهوری ، دموکرات ها قدرت خود را از دست داده اند و به نظر می رسد آماده پذیرش کسری از مبلغ موجود در معاملات اصلی خود هستند.

کوین گوستولا، روزنامه نگار ، نویسنده و مستندساز ، بازمی گردد تا بحث کند که آیا آژانس های امنیت ملی متولی سیاست خارجی ایالات متحده هستند یا خیر. آنها مقاله اخیر جیکوب هورنبرگر را در مورد این س reviewال و کتاب “امنیت ملی و دولت مضاعف” ، نوشته مایکل جی گلنون ، مرور می کنند. هورنبرگر استدلال می کند که این نهاد امنیت ملی است که متولی دولت فدرال است. مهمان ما در مورد حملات اولیه ترامپ به سیاست خارجی سنتی ایالات متحده و ضربه فاجعه بار آژانس های اطلاعاتی صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم