آیا جو بایدن بیش از یک بار لحظه “سبد مهیب” خود را داشته است؟

آیا جو بایدن بیش از یک بار لحظه “سبد مهیب” خود را داشته است؟

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جو بایدن در روزهای اخیر به بیش از نیمی از آمریکایی ها گفته است که به او رای ندهند و گفت که آنها شایسته این نیستند که بدانند آیا وی در صورت انتخاب دیوان عالی کشور بسته خواهد شد تا احکام به نفع حزب دموکرات خود را تضمین کند.

کاربران شبکه های اجتماعی می گویند جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، لحظه “سبد افتضاح” خود را داشته است – اگرچه آنها نمی توانند در مورد این که چه گاف بوده است توافق کنند.

آنها به چالش بایدن برای اکثریت آمریکایی ها که فکر می کنند اکنون وضعیت بهتری نسبت به دولت اوباما دارند که به او رأی ندهند اشاره کرده اند ، با بیان اینکه رای دهندگان “شایسته نیستند” بدانند که آیا او دادگاه عالی را بسته است ، یا ظاهراً طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را “لجن های جامعه” خوانده است.

وزیر امور خارجه پیشین هیلاری کلینتون در سپتامبر 2016 عبارت “یک سبد اسفناک” را ابداع کرد تا کسانی را که نمی خواهند او را به عنوان رئیس جمهور انتخاب کنند “نژادپرست ، جنسیت طلب ، همجنسگرایانه ، بیگانه هراسی ، اسلام هراسی – به نام شما” توصیف کند. اظهارات وی به طور گسترده ای در پیروزی ترامپ در ماه نوامبر نقش دارد.

روز سه شنبه بایدن به یک نظرسنجی واکنش نشان داد که نشان می دهد 56 درصد از رای دهندگان خود را بهتر از زمانی که معاون رئیس جمهور باراک اوباما بود ، بهتر می دانند. دموکرات در پاسخ به این س whyال که چرا باید به او رأی دهند ، گفت: “خوب ، اگر فکر می کنند ، احتمالاً نباید.”

برخی اظهار داشتند که بایدن پس از اینکه فراموش کرد روز دوشنبه در کدام ایالت صحبت می کند و در کدام دفتر کاندید می شود ، به رای دهندگان گفت که “حافظه آنها خیلی خوب نیست”.

روز جمعه بایدن سریع به یک گزارشگر خبری محلی ABC نزدیک شد و وی را تحت فشار قرار داد که آیا قصد دارد دادگاه عالی را با قضات لیبرال در صورت انتخاب برای لغو اکثریت محافظه کار کنونی جمع کند یا خیر.

بایدن با عصبانیت پاسخ داد: “بینندگان از شما س askedال کرده اند که احتمالاً جمهوریخواه هستند.” قبل از اینکه خودش را بالا بکشد ، گفت: “نه آنها سزاوار نیستند …”

هفته گذشته حساب توییتر اتاق جنگ ترامپ ویدئویی از بایدن از سال 2018 منتشر کرد ، که در آن به نظر می رسید در یک سخنرانی درباره حقوق LGBT در شام مراسم سالانه کمپین حقوق بشر ، طرفداران ترامپ را “لجن های جامعه” می نامد.

بایدن گفت: “این بار آنها ، نه شما ، در کاخ سفید متحد هستیم.”

به یاد نژادپرستان

امید رئیس جمهور همچنین به دلیل گردگیری حکایت های قدیمی خود در مورد یک سناتور دموکرات طرفدار جدایی ، که در سال 1978 بازنشسته شد ، آتش سوزی کرده است.

علی رغم از دست دادن حافظه کوتاه مدت آشکار اخیر ، بایدن در خاطرات روز دوشنبه در جلسات جیمز ایستلند ، سناتور میشی سی پی ، “Dixiecrat” خاطرات خود را جمع کرد.

اگرچه نامزد حزب دموکرات در تظاهرات ضعیف حضور در تولدو از Eastland نامی ذکر نکرد ، اما یک کاربر توییتر ویدیویی از بایدن را نقل کرد که همان داستان را در سال 2012 نقل می کرد ، زمانی که صریحاً به سناتور فقید اشاره کرد.

ایستلند در سال 1944 نوشت: “من هیچ تعصبی در قلب خود ندارم ، اما نژاد سفید نژاد برتر است و نژاد Negro یک نژاد فرومایه و مسابقات باید توسط قانون جدا باشد.”

20 سال بعد ایستلند بدنام به رئیس جمهور وقت لیندون جانسون گفت که ناپدید شدن کارگران حقوق مدنی در سال 1964 میکی شوورنر ، جیمز چانی و اندرو گودمن – که قتل های آنها اساس فیلم بود سوزاندن می سی سی پی – فقط یک “تبلیغات تبلیغاتی” بود و نشان داد که این سه نفر به شیکاگو رفته بودند.

بایدن قبلاً به دلیل نوستالژی نسبت به ایست لند و دیگر جداشدگان در جریان مبارزات مقدماتی دموکراتیک توسط سناتور سیاه پوست کوری بوکر و رقیب نهایی وی کامالا هریس مورد انتقاد قرار گرفته بود.

سبد توییت ها

در همین حین توهین “سبد اسفناک” که در انتخابات 2016 هیلاری کلینتون را از دست داد در بین طرفداران بایدن محبوبیت بیشتری پیدا کرد ، عصبانیت در انتصاب قاضی ایمی کونی بارت به دادگاه عالی و تجمعات گسترده مردمی در حمایت از رئیس جمهور در میان پاندمی ویروس کرونا.