آیا جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در سرکوب داستان شکارچی بایدن نقش داشت؟

آیا جامعه اطلاعاتی ایالات متحده در سرکوب داستان شکارچی بایدن نقش داشت؟

به گفته روزنامه نگار گلن گرین والد ، شواهد به یک برنامه ضد اطلاعاتی جامع اطلاعاتی اطلاعاتی برای سانسور و پنهان کردن داستان شکارچی بایدن در تلاش برای تأثیرگذاری بر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده اشاره دارد.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد مقاله اخیر گرین والد و حضور در فاکس نیوز به ما پیوست که در آن او استدلال کرد که سانسور داستان لپ تاپ هانتر بایدن قبل از انتخابات یک برنامه ضدعلومات دقیق توسط شخصیت های جامعه اطلاعاتی ، رسانه ها و شرکت های فناوری گرین والد روز پنجشنبه به مجری فاکس نیوز ، تاکر کارلسون گفت که “ما باید تشخیص دهیم این چه جنایتی تاریخی است و رسوایی این امر است.” همچنین ، موپن در مورد اظهارات اخیر حسن روحانی رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه ملت وی مایل است به تعهدات خود در توافق هسته ای برنامه جامع اقدام (JCPOA) بازگردد ، بدون نیاز به مذاکره بیشتر.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، به ما می پیوندد تا در مورد دادرسی عمومی در روز سه شنبه توسط هیئت بهداشت منطقه مرکزی در بویز ، آیداهو صحبت کنیم. به گزارش رسانه محلی KTVB ، مقامات رای گیری در مورد دستور بهداشت عمومی را به دلیل ترس از ایمنی و ایمنی عمومی آنها متوقف کردند. معترضین ضد نقاب در اطراف ساختمان بودند و گفته می شود در خانه برخی از مقامات بودند و باعث می شد برخی اظهار کنند که از امنیت خانواده هایشان ترسیده اند. همچنین ، او در مورد گزارشی بحث می کند که زنانی که تمایل به تصمیم گیری در مورد مراقبت های بهداشتی خانواده دارند ، نسبت به مردان نسبت به واکسن های سریعاً توسعه یافته COVID-19 که می توانند به زودی در دسترس عموم قرار بگیرند ، احتیاط بیشتری دارند.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به ساعت انتقادی بازگشت تا بحث در مورد خشم عمومی که توسط سناتور برنی سندرز (I-VT) و دیگران از کمبود 1200 دلار پرداخت محرک به آمریکایی ها در قانون پیشنهادی برای تسکین همه گیری بعلاوه ، به نظر می رسد در نشانه های ناامیدی شدید اقتصادی ، شیوع سرقت از مواد غذایی ، پوشک بچه ، شیر خشک و سایر ملزومات در ایالات متحده اکنون حتی بیشتر از بحران های ملی دیگر مانند رکود اقتصادی سال 2008 است که شاهد افزایش سرقت مغازه ها بود. طبق واشنگتن پست 34٪.

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش سیاه برنامه و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ؛ و عجمو باراکا، نامزد سابق معاون ریاست جمهوری ایالات متحده برای حزب سبز ، گرد هم می آیند و در مورد چندین داستان مهم بحث می کنند ، از جمله ژنرال بازنشسته ارتش لوید آستین به عنوان گزینه جو بایدن برای انتخاب رئیس جمهور آمریکا برای وزیر دفاع. انتخاب آستین طوفانی از انتقادات را به راه انداخت ، به طوری که گلن گرینوالد در توییتر گفت که وی “یکی دیگر از نامزدهای سطح بالای بایدن بود که در” درب گردان “شرکت تجاری DC از فروش نفوذ قانونی مجاز قرار گرفته بود.” همچنین ، آنها در مورد مقاله اخیر گرین والد صحبت می کنند که وی در آن خشم خود را از سانسور رسانه ها و دروغهای صریح در مورد داستان لپ تاپ هانتر بایدن بیان می کند. وی استدلال می کند که زمان بندی و هماهنگی بین رسانه ها و مقامات فعلی و سابق اطلاعاتی به یک عملیات ضد اطلاعاتی عمدی و پیچیده اشاره دارد.

جیم کاوانا، نویسنده در The Polemicist و CounterPunch ؛ و اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث درباره گزارشی که ادعا می کند اسرائیل انواع تحریکات خشونت آمیز را در تلاش برای جلب ایران به جنگ با ایالات متحده قبل از ترک دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، برمی گرداند. داستان های دیگر شامل کابینه بازخوانی جو بایدن است. تحقیقات وزارت دادگستری در مورد مالیات و امور تجاری هانتر بایدن ؛ و حرکات برگ انجیری روحانی با هدف بازگشت به برجام.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]