آیا توییتر و فیس بوک گزارش اوکراین را خاموش می کنند؟

آیا توییتر و فیس بوک گزارش اوکراین را خاموش می کنند؟
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/16/1080535466_0:0:120000:675_1200x675_80_0_0_f1602a582baf0f5a193687518d5fabac.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio-the-backstory/20201015108080383862- توییتر-و-فیس بوک-می شود-گزارش-اوکراین-گزارش-می دهد /

در قسمت امروز لی استراناهان پوشش می دهد: سردبیر C-SPAN استیو اسکالی در مورد هک شدن حساب توییتر خود دروغ گفت ، رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن سالن های شهر دارند ، سنا جک دورسی را به دلیل سانسور مقاله نیویورک پست در مورد اوکراین و شکارچی بایدن احضار می کند ، و یک آزمایش کارکنان Kamala Harris برای Covid-19 مثبت بوده است.

اولین مهمان Backstory نیل مک کیب پروژه وریتاس به این نمایشگاه پیوست تا در مورد کارشان در کشف کارمندان سابق کمپین برنی سندرز در کلرادو که قصد خشونت را داشتند بحث کند. نیل درباره فیلم مخفیانه ای که از چپ گرایان افراطی در حال برنامه ریزی برای خشونت در صورت از دست دادن نامزد حزب دموکرات توسط برنی سندرز ، و اکنون فیلم همان کارمند سابق در مورد طرح های آدم ربایی ، و قتل میلیاردرها ، و همچنین خشونت شب انتخابات با اسلحه بحث کرده است. مهمان خاخام یاکوف شاپیرو برای نمایش جریمه و دستگیری شهروندان محله های یهودی ارتدکس در کوئینز و بروکلین ، به دلیل نقض محدودیت Covid-19 ، در این برنامه حضور یافت. خاخام یاکوف دلیل استدلال مقامات دولتی برای اعزام پلیس به این محله ها را توصیف می کند و فرمانداران افزایش تعداد Covid-19 در این محله ها را عامل اصلی نیاز به اعزام پلیس می دانند. خاخام در مورد داده های جامعه یهودی که کج و معوج است صحبت می کند ، به این دلیل که این افراد بیشتر از افراد جوان نسبت به افراد مسن تشکیل شده اند. مهمان نهایی ، روزنامه نگار تحقیق درباره فساد مالی لوسی کمیسار وارد بحث در مورد شهر لندن شد و این “مرکز پول کثیف” بود. لوسی جزئیات چگونگی چشم بستن دولتهای آمریكا و انگلیس به این مراكز را برای پولشویی و آسیبی كه این امر به شهروندان در سراسر جهان می زند ، شرح می دهد. لی و لوسی درباره پول های پنهان و حساب های خارج از کشور صحبت می کنند. لوسی توضیح می دهد كه چگونه دولت ها می توانند جلوی این پولشویی را بگیرند اما ترجیح می دهند كه این كار را نكنند ، او جزئیات اینكه تصمیم عدم تعقیب این مجرمان به دلیل پولشویی به این دلیل است كه در سیستم تعبیه شده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم