آیا ترامپ می خواهد که آسانژ به زندان بیفتد تا او را آرام نگه دارد و از کارزار انتخاباتی محافظت کند؟

آیا ترامپ می خواهد که آسانژ به زندان بیفتد تا او را آرام نگه دارد و از کارزار انتخاباتی محافظت کند؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با نیل کلارک در مورد اینکه آیا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ می خواهد جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس را در زندان نگه دارد تا از مشروعیت مبارزات انتخاباتی ترامپ محافظت کند یا خیر ، گفت:

وکیل آمریکایی اریک لوئیس روز سه شنبه در جلسه استرداد آسانژ در لندن اظهار داشت ، “ویکی لیکس و آقای آسانژ تهدیدی برای قانونی بودن ترامپ هستند [election] مبارزات انتخاباتی که او با جلب توجه و زندانی کردن آقای آسانژ مأیوس است آن را له کند. “ما چه کاری را باید انجام دهیم و چرا این دادگاه خبرساز رسانه های سازمانی ایالات متحده نیست؟

در تیتر یک روزنامه سه شنبه واشنگتن پست آمده بود: “گروه جوانان طرفدار ترامپ ، نوجوانان را در یک کارزار مخفی که به” مزرعه ترول “تشبیه شده است ، دعوت می کند ، و این باعث انتقاد فیس بوک و توییتر می شود.” رفتار اسپم مانند ربات ها و ترول ها در شبکه های اجتماعی چقدر قدرتمند است؟

برنامه ما از واشنگتن دی سی پخش می شود. هر دو میزبان در مریلند زندگی می کنند و اکنون دود آتش سوزی کالیفرنیا ، ایالت واشنگتن و اورگان را در جو پایتخت آمریکا مشاهده می کنند. در تیتر روز سه شنبه نیویورک تایمز آمده بود: “برخی از آلوده ترین آسمان های سیاره اکنون در ساحل غربی قرار دارند.” این مسئله چقدر جدی است و پیشرفت به چه معناست؟

“دونالد ترامپ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، سه شنبه شب اصرار داشت که COVID-19 به سادگی خود به خود ناپدید شود – ادعای بی اساس او در فوریه ، مارس ، آوریل ، مه ، ژوئن ، ژوئیه و آگوست نیز ادعا کرد – به اصطلاح” رویکرد مصونیت گله نسبت به بیماری همه گیر “، گزارش رویاهای مشترک روز چهارشنبه. احساس متخصصان بهداشت عمومی در این باره چیست؟

“گزارش جدیدی از پروژه هزینه های جنگ دانشگاه براون نشان داده است که حداقل 37 میلیون نفر در نتیجه” جنگ علیه تروریسم “آمریکا از 11 سپتامبر آواره شده اند ، یک تخمین محافظه کارانه از تعدادی که در واقع ممکن است باشد کیتلین جانستون در 11 سپتامبر برای بنیاد فرهنگ استراتژیک نوشت: چیزی بین 48 تا 59 میلیون.

“قطع نیرو های آمریكا در افغانستان در بیشتر سال از موعد مقرر گذشته و یا در مسیر خوبی قرار داشته است و مایك پمپئو وزیر خارجه آمریكا می گوید كه آمریكا انتظار دارد تا آوریل یا مه 2021 ، طبق توافق صلح ، از كشور خارج شود. معامله ، “Antiwar.com روز دوشنبه گزارش داد. این چگونه می تواند باشد؟

در تیتر مقاله ویجای پرشاد و جان راس در سه شنبه CounterPunch آمده است: “تفاوت پاسخ ایالات متحده و چین به COVID-19 سرسام آور است.” طبق مصاحبه های ضبط شده باب وودوارد با رئیس جمهور ایالات متحده ، در این مقاله آمده است: “ترامپ اعتراف کرد که ویروس ویروس است ، اما او تصمیم گرفت خطر آن را زیر پا بگذارد. ترامپ گفت:” من می خواستم همیشه آن را پایین بیاورم ، زیرا من نمی دانم می خواهم یک وحشت ایجاد کنم. “” این قطعه ادامه داد ، “در همین حال ، در چین ، از زمانی که ویروس در ووهان منهدم شد ، دولت فقط مجبور بود حاوی شیوع موضعی در مقیاس کوچک باشد ؛ در ماه گذشته ، چین صفر بود موارد COVID-19 منتقل شده در داخل کشور. ”

برای آخرین بخش ما ، کریس هجز در مورد مقاله رویاهای مشترک اوت خود با عنوان “راهپیمایی مرگ آمریکا” صحبت می کند ، که در آن او استدلال می کند که انتخابات نوامبر “جلوی افزایش ملی گرایی ، فرقه های بحران و سایر نشانه های پایانه یک امپراتوری را نخواهد گرفت. کاهش می یابد.”

میهمانان:

نیل کلارک – روزنامه نگار و صدا و سیما

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل

تینا لندیس – سازمان دهنده در جنبش عدالت محیطی و اجتماعی

دکتر جهان “جیگی” البیومی – استاد پزشکی و مدیر بنیانگذار دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن ، م Instituteسسه رودمان

جرالد هورن – استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق

کتی کلی – فعال صلح آمریکایی ، عضو بنیانگذار Voices in the Wilderness و هماهنگ کننده Voices برای خشونت خلاق خلاق

کالب موپین – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]