آیا به توییت های بعد از توییت اعتقاد دارید؟ شر پس از ادعای جورج فلوید که “می تواند کمک کرده باشد” دوباره عذرخواهی می کند

آیا به توییت های بعد از توییت اعتقاد دارید؟ شر پس از ادعای جورج فلوید که “می تواند کمک کرده باشد” دوباره عذرخواهی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این خواننده ، بازیگر و شخصیت تلویزیونی 74 ساله هفته گذشته پس از ظاهر شدن برخی از کاربران شبکه های اجتماعی خشمگین شد و اظهار داشت که اگر جورج فلوید مرحوم را در هنگام دستگیری در مینیاپولیس در 25 مه ، 2020 در صحنه حضور داشت ، می توانست نجات دهد. برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار وی را به داشتن “مجموعه ناجی سفید” متهم کردند.

شر به توییتر رفته و خواستار عذرخواهی دیگری برای اظهارنظرهایش در مورد دادگاه جورج فلوید است.

وی نوشت: “این روزهای آخر روزهای سخت ، جستجوی روح و دردناک بوده است.” “متن من اشتباه / نادرست بود. وقتی بیش از حد احساساتی هستم باید منتظر بمانم ، دور شوم ، سپس توییت بزنم. غمگین شدم و آرزو کردم کاش می توانستم به جورج کمک کنم. بعضی اوقات احساس می کنید آنچه را نمی توانید در یک توییت توضیح دهید. با عرض پوزش تمام آنچه دارم ، “خواننده در توییتی احساسی ، پرشور و پر از اشتباه دستور زبان نوشت.

این توییت چند روز قبل یک توئیت جداگانه را دنبال کرد که در آن شر به طور مشابه بود ابراز تاسف کرد برای پیامی که باعث هیاهوی برخی از پیروان وی شد. در پیام پاک شده از آن زمان ، شر به مکالمه ای که با مادرش در مورد دادگاه تلویزیونی درک شووین ، که دادستان ها او را متهم به مرگ فلید کرده ، متهم شده بود ، اشاره کرد و گفت که او مدام فکر می کرده است “شاید اگر من آنجا بوده ام … می توانستم کمک کنم. “

این توییت واکنش های عصبانی را به صورت آنلاین آغاز کرد ، برخی شر را به داشتن “مجتمع ناجی سفید” و “تلاش برای جلب توجه” و محاکمه درباره او متهم کردند. با این حال ، دیگران به دفاع از وی پرداختند ، و منتقدان او را به عنوان محصولات فرهنگ لغو حمله كردند و گفتند كه وی كاملاً در مورد بیان عقاید خود است.

به نظر می رسد شر از زمان آغاز دادگاه شووین از 29 مارس ، از نزدیک تماشا کرده است توییت کردن در مورد آن به طور مکرر برای تعریف و تمجید از شاهدان و نوشتن اینکه فیلم افسر “حفر زانو در گردن جورج برای 9+ مین. تا زمانی که چاوین زندگی را از بین برد” از فلوید باعث اشک او شد.

فلوید بلافاصله پس از این حادثه درگذشت ، و مرگ او اعتراضات گسترده ای را در سراسر کشور برانگیخت و زخم های قدیمی را درباره مسئله نابرابری نژادی در ایالات متحده باز کرد.

شووین به اتهامات مربوط به قتل درجه دو ، قتل درجه سه و آدم کشی درجه دو روبرو است. اگر مجرم شناخته شود ، می تواند تا 40 سال در زندان بماند. وکلای شووین استدلال می کنند که فلوید در اثر سو abuse مصرف مواد مخدر و مشکلات قلبی درگذشت ، که فقط عامل خفگی در آن بود.