آیا بایدن تحت تحقیق قرار گیرد؟

آیا بایدن تحت تحقیق قرار گیرد؟

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان درباره پیامدهای اخیر FBI در مورد Russiagate بحث می کنند. ترامپ مجاز به محرمانه سازی کلیه اسناد مرتبط با روس گیت شد.

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | ترامپ خواستار انتشار اسناد RussiaGate است

تیلور هوداک – روزنامه نگار و بنیانگذار اقدام برای آسانژ | بروزرسانی جولیان آسانژ

لی استراناهان – مجری داستان برگشت در رادیو اسپوتنیک | جو بایدن تحت تحقیقات فدرال “جنایی”

پروفسور ریچارد ولف – استاد برجسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست آمهرست ، استاد مدعو امور بین الملل در برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه نیو مدرسه ، بنیانگذار دموکراسی در کار ، میزبان بروزرسانی اقتصادی و نویسنده | گرامشی و مارکسیسم

ترامپ تمام اسناد روس گیت را از طبقه بندی خارج کرده است. اوباما ، هیلاری ، بایدن و بسیاری دیگر از رهبران در حال بررسی هستند. الكساندر مركوريس ، سردبير The Duran ، توضيح مي دهد كه چه اتفاقي مي تواند در نتيجه طبقه بندي رخ دهد. بعداً در برنامه ، لی استراناهان ، مجری رادیو اسپوتنیک “The Back Story” ، به عنوان میهمان برای چیدمان Russiagate به Fault Lines باز می گردد.

جولیان آسانژ ، بنیانگذار ویکی لیکس و افشاگر جنایات بین المللی ، به دلیل روزنامه نگاری سالهاست که مورد سو ab استفاده و حبس قرار گرفته است. تیلور هوداک بنیانگذار Action برای آسانژ است. او به ما می پیوندد تا ما را به روز کند.

بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای طراحی مجدد سیستم های شکسته سیاسی هستند. پروفسور ریچارد ولف در تاریخ سیاسی تخصص دارد. او درباره گرامشی و مارکسیسم به ما می آموزد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم