‘آیا این یک کد است؟’: کیت اولبرمن با دوبله ترامپ ‘Whiny Little Kunta Kinte’ توییتر خود را جمع می کند

‘آیا این یک کد است؟’: کیت اولبرمن با دوبله ترامپ ‘Whiny Little Kunta Kinte’ توییتر خود را جمع می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/03/1080977055_16:0:1274:708_1200x675_80_0_0_d7b42e6c4a6b9d2c0031d1bbe6d43c4a.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011031080977148- این-کد-کیت-اولبرمن-تاول-تا-توییتر-توسط-دوبله-ترومپ-کوچک-کوتا-پوست /

کیت اولبرمن ، مفسر ورزشی و کارشناس سیاسی آمریکایی ، پس از اینکه در توئیتر نوشت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده “یک کنتا کینته کوچک است” ، خشم توییتر را احساس می کند. پیرمرد 61 ساله ادعا می کند که “فرهنگ نویسی شخصی” تاریخ خود را مقصر این پست حساسیت آمیز در شبکه های اجتماعی دانسته است.

“بلهrealDonaldTrump همیشه بوده است ، خواهد بود ، و در روز پیشنهاد خود برای انتخاب مجدد ، هنوز هم وجود دارد: یک Kunta Kinte کوچک بدگو ،” Olbermann توییت در پاسخ به ویدئویی از ترامپ که به فاکس نیوز حمله می کند در حالی که روز سه شنبه به نمایش اخبار صبحانه “فاکس و دوستان” شبکه می پرداخت.

توئیت از زمان حذف شده توسط کیت اولبرمن در 3 نوامبر سال 2020 تألیف شده است.

كونتا كینته نام اصلی قهرمان اصلی فیلم “ریشه ها: حماسه یك خانواده آمریكایی” است ، رمانی از نویسنده الكس هیلی در سال 1976. این کتاب – بعداً به صورت مینی سریال و فیلم های تلویزیونی متعددی ساخته شد – اثری داستانی تاریخی است که زندگی اجداد برده شده هیلی را دنبال می کند.

برده های خود را کینت لجباز می دانستند زیرا “توبی” را به عنوان نام جدید خود قبول نمی کرد ، علی رغم اینکه به دلیل سرکشی به او شلاق زده بودند. او در مجموع چهار بار تلاش کرد تا از برده فرار کند ، و تلاش نهایی در قطع برده های بخشی از پای راست او بود.

شهروندان تازه نفس آشنا به سری کلاسیک آمریکایی بلافاصله اولبرمن را صدا کردند.

ساعتها بعد ، اولبرمن تلاش کرد توئیت خود را روشن کند و ادعا کند که سعی داشته با استفاده از تکنیک مورخ “70’s-80’s” بدون اینکه صریحاً ادعای تبعیض جنسی را بیان کند ، کسی را با نام “c ** t” صدا کند.

پذیرفتن او ، به طور قابل فهم ، سردرگمی بیشتری ایجاد کرد.

میزبان “خواندن رنگین کمان” لووار برتون ، که در نسخه کوچک سریال “ریشه ها” در سال 1977 ، نقش کوچکتر کونتا کینت را بازی می کرد ، یک درس سریع زبانشناسی به اولبرمن داد.

برتون همچنین عکس پروفایل توئیتر خود را به عکسی از او در حال نمایش شخصیت در صحنه فیلم “ریشه ها” تغییر داد.

اولبرمن در به اصطلاح عذرخواهی خود نتیجه گیری کرد: “و شما هرگز نمی توانید فرهنگ لغت شخصی خود را همانطور که دوست دارید نگه دارید ، بنابراین من به ویژه از پیشنهادهای این موضوع قدردانی می کنم که” سه شنبه آینده می بینیم “حسن تعبیر قابل قبول مدرن است.”