آیا ایالات متحده به راه حل دو ایالت نیاز دارد؟

آیا ایالات متحده به راه حل دو ایالت نیاز دارد؟

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان و جان کیریاکو ، مجری برنامه ، در مورد وقایع فعلی ، از جمله راش لیمبو ، مجری محافظه کار رادیویی که به علت سرطان در حال مرگ است ، صحبت کردند و رئیس جمهور بایدن از لغو بیش از ده هزار دلار بدهی دانشجویی خودداری کرد.

میهمانان

جاناتان کوتاب – سخنران ، نویسنده ، نویسنده و وکیل حقوق بشر | راه حل دو دولت بین اسرائیل و فلسطین ، یک کشور یهودی ، و مسیحیت در فلسطین

کارمین سبیا – نویسنده و ویراستار بزرگ در SabiaReport.com | Rush Limbaugh’s Death ، Biden’s Town Hall ، و سانسور در Parler

در همان ساعت اول ، لی و جان با جاناتان کوتاب در مورد بررسی راه حل دو کشور برای فلسطین و اسرائیل ، راه حل با مقدار صفر و عدم توازن قدرت صحبت کردند. جاناتان در مورد اختلافات بین دولت ترامپ و بایدن ، رویکرد نسبت به درگیری های اسرائیل و فلسطین صحبت کرد. جاناتان در مورد نقش مسیحیت در اسرائیل و فلسطین صحبت کرد.

در ساعت دوم ، لی و جان با کارمین صبیا در مورد واقعیت سنج ها در شبکه های اجتماعی ، خوابیدن بایدن در تالار شهر خود و پاسخگویی برای پست های رسانه های اجتماعی صحبت کردند. کارمین درمورد مسئله خود درباره عدم ارسال نقل قول از تالار شهر بایدن صحبت کرد ، بدون اینکه حقیقت شناسان مقاله های خود را پرچم گذاری کنند. کارمین در مورد تعصب شرکت های رسانه های اجتماعی در برابر محافظه کاران صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم