‘آیا او فقط استعفا داده است؟’: با حضور وزارت امور خارجه در ‘پایان ریاست جمهوری ترامپ’ توییتر وارونه است

‘آیا او فقط استعفا داده است؟’: با حضور وزارت امور خارجه در ‘پایان ریاست جمهوری ترامپ’ توییتر وارونه است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/15/1081534259_0:457:2730:1993_1200x675_80_0_0_bcf72bd4b9b842a87adf3f079a798c0c.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202101111081735433- فقط-در-استعفا-توییتر-کنار-به عنوان-بخش-ایالت-برای-ریاست جمهوری-برای-انتصاب- ظاهر می شود /

به نظر شما چه کسی قدرت تصمیم گیری درباره ریاست جمهوری آمریکا را دارد؟ آیا مردم آمریکا ، کالج انتخاباتی یا کنگره آمریکا هستند؟ پس از به روزرسانی ناگهانی در بیوگرافی دونالد ترامپ و مایک پنس ، برخی احتمال می دهند که این قدرت به وزارت امور خارجه نیز تعلق داشته باشد.

روز دوشنبه ، صفحه بیوگرافی وزارت ترامپ با تغییرات اساسی ، ناگهان متن “دوره دونالد ج. ترامپ در تاریخ 2021-01-11 19:49:00 به پایان رسید” را نمایش داد ، با همان “اصلاحات” انجام شده برای صفحه ایالات متحده معاون رئیس جمهور مایک پنس

آنچه برخی قبلاً آن را “اشکال” یا “هک” یا تلاش “یک کارمند ناراضی” برای کارشکنی در وزارت امور خارجه آمریکا خوانده بودند ، رسانه های اجتماعی را به لرزه درآورده و “وزارت امور خارجه” را با روند جهانی روبرو ساخته است.

اگرچه این دو صفحه وب به سرعت از بین رفته بود ، اما تصاویر فوراً همراه با شبکه های اینترنتی گیج کننده ، برخی از آنها در مورد معنای این مسئله فکر می کردند و برخی از اوضاع می خندیدند ، بلافاصله رسانه های اجتماعی را تحت فشار قرار داد.

“کارمند وزارت امور خارجه” کهن الگویی که به نظر می رسد زودتر “به دوره ریاست جمهوری ترامپ پایان داده است” در این زمینه موضوعات مرتبط توییتر را بازی می کند.

نامزدهای جدیدی برای رهبری کشور پیشنهاد شده اند ، گویی ریاست جمهوری آمریکا در طول چندین سال گذشته بحث های کافی ایجاد نکرده است.

برخی از کاربران پس از ممنوعیت دائمی ترامپ از توئیتر ، نمی توانستند در مقابل طعنه زدن مقاومت کنند.

دیگران واکنش رئیس جمهور مستعفی را نسبت به اصلاحات زیستی وزارت خارجه تصور می کردند.

در حالی که BuzzFeed گزارش داد كه این سرمایه گذاری نتیجه یك “كارمند ناراضی” بوده و گفته است كه وزارت امور خارجه دستور تحقیقات داخلی درباره این حادثه را صادر كرده است ، اما هیچ اظهارات رسمی از سوی شعبه دولت در این باره صورت نگرفته است.

تغییرات غیرمجاز بیوگرافی فقط به حدس و گمان پیرامون استیضاح احتمالی ترامپ دامن زد ، زیرا این قطعنامه در اوایل روز توسط دموکرات های مجلس نمایندگان ارائه شد.

استیضاح احتمالی ، که دومین ترامپ خواهد بود ، POTUS را به “تحریک قیام” پس از حمله اخیر به پایتخت آمریکا که حداقل 5 کشته برجای گذاشت ، متهم می کند.