“آیا او عادت نداشت که آن WAP را بفروشد؟”: Cardi B به دنبال Melania Trump می رود ، یادداشت های عکس های برهنه

“آیا او عادت نداشت که آن WAP را بفروشد؟”: Cardi B به دنبال Melania Trump می رود ، یادداشت های عکس های برهنه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107855/73/1078557352_0:75:2048:1227_1200x675_80_0_0_35b8b57ddbcaa0cfa283e10366c9a2eb.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202008271080287939-didnt-she-used-to-sell-that-wap-cardi-b-goes-after-melania-trump-notes-flotus-nude-pics/

در سوزن سوزاندن ملانیا ترامپ ، رپ متولد شهر نیویورک در پاسخ به نامزد سابق کنگره جمهوری خواهان ، دآنا لورن ، اظهار داشت که “آمریکا به زنان بیشتری مثل ملانیا ترامپ و خیلی کمتر مانند کاردی ب احتیاج دارد”.

کاردی B رپ ، آمریکایی رپ در پاسخ به جمهوریخواهانی که از آهنگ جدید صریح وی “WAP” انتقاد کردند ، بانوی اول ملانیا ترامپ را که به عنوان نمونه از نامزد سابق کنگره دنا آنا لورن پیشنهاد کرده بود ، پس از انکار موزیسین در توییت خود ، انتقاد کرد.

رپ در پاسخ به ادعای لورن مبنی بر اینکه “آمریکا به زنان بیشتری مثل ملانیا ترامپ و به مراتب کمتر از کاردی ب احتیاج دارد” یک عکس برهنه از بانوی اول با این متن: “آیا او سابقاً آن WAP را فروخته است؟” ، اشاره ای به آهنگ جدید رپ رپ “WAP”.

Cardi B با یادآوری عکس های شفاف ملانیا ترامپ گفت: تصویری که او به اشتراک گذاشت احساس مشابهی با آهنگ جدید خود در جشن گرفتن انرژی جنسی به او داد.

لورین پیش از این با انتقاد از Cardi B و Oeuvre خود به خاطر تجاوز جنسی “در مورد دستگاه تناسلی او ، فساد جوانان ما” ، همچنین زندگی شخصی وی را محکوم کرد ، هنگامی که این نوازنده ادعا کرد که “در زمان او به عنوان نوار زخمی مردان را مسموم کرده و دزدی کرده است”.

ملانیا ترامپ پیشتر از یک حرفه بازیگری موفق برخوردار بود ، در طی آن او در چندین عکسبرداری صریح شرکت کرد. در اوایل کار مدلینگ ، او یک مدل مد بود که توسط آژانس هایی در میلان و پاریس رزرو می شد.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 با اظهار نظر در مورد عکس های صریح خود برای انتشار مکس در شماره ژانویه 1996 ، ادعا کرد که عکس های برهنه قبل از ملاقات آنها رخ داده است.

“ملانیا یکی از موفق ترین مدل ها بود ، و او عکس های بسیاری از جمله برای جلد ها و مجلات مهم را انجام داد. [The Max photo] تصویری بود که قبل از اطلاع من از ملانیا ، برای یک مجله اروپایی تهیه شده بود. در اروپا عکس هایی از این دست بسیار شیک و متداول است. “