“آیا او جلوی COVID را می گیرد؟” دیوید بلین Illusionist ، هواداران را به عنوان خبرهای جدید از سرگرمی سرگرم می کند

“آیا او جلوی COVID را می گیرد؟” دیوید بلین Illusionist ، هواداران را به عنوان خبرهای جدید از سرگرمی سرگرم می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هشت سال از آن زمان گذشت که این توهم گرا ، که بیشتر به خاطر اجراهای خیابانی مشهور است ، یک شیرین کاری زنده را انجام داد. در سال 2012 ، بلین به مدت 72 ساعت بالای یک ستون شش متری ایستاده بود ، که توسط کویل های تسلا محاصره شده بود که تخلیه الکتریکی یک میلیون ولت تولید می کرد.

پس از آنکه دیوید بلین ، توهم گرای زندگی بعدی خود را اعلام کرد ، کاربران رسانه های اجتماعی تقسیم شدند. در روزهای اخیر ، این 47 ساله سری عکس هایی را منتشر کرد که نشان می داد یک دسته از بادکنک ها در وسط ابرها پرواز می کنند ، اما در هر عکس جدیدی که او منتشر کرد ، بالن ها بالاتر و بالاتر پرواز می کردند. بعداً ، این توهم گرا فاش کرد که او سعی خواهد کرد با استفاده از بالن های هلیوم در رودخانه هادسون در نیویورک شناور کند. بلین گفت که او 10 سال است که این شیرین کاری را آماده می کند. این رویداد از 31 اوت به طور مستقیم از YouTube Originals پخش می شود.

اعلام جادوگر برخی از کاربران را به هیجان آورد.

برخی حتی ابراز کفر کردند که بلین چنین طرز جسورانه ای را انجام خواهد داد.

یک مادر جوان از توهم گرا خواسته است که این ترفند را به او آموزش دهد.

برخی دیگر از کاربران رسانه های اجتماعی از این خبر تحت تأثیر قرار نگرفتند و برخی گفته اند كه این شیرین کاری قبلاً توسط جسارت دیگری انجام شده است.

برخی از شهروندان آرزو می کردند نوع متفاوتی از ترفندهای مختلف را ببینند.

با این وجود دیگران ادعا می کردند که شیرین کاری هیچ ارتباطی با جادو ندارد و بلین را نسبت به انجام آن احتیاط کرده است.

دیوید بلین با اجراهای خیابانی خود که بعداً به ویژه ساخته شد و در ABC پخش شد به شهرت رسید. توهمگر سپس شروع به اجرای مانع های زنده آزمایش استقامت خود کرد. در سال 1999 ، وی به مدت هفت روز در یک جعبه پلاستیکی زیرزمینی ، که در زیر مخزن پر از آب سه تنی قرار داشت ، قرار گرفت. در طی این مدت ، او فقط چند قاشق آب در روز می نوشید.

یک سال بعد ، او یک شیرین کاری به نام منجمد شده در زمان را انجام داد ، جایی که انتظار می رفت 72 ساعت در یخبندان بماند که یک لوله او را با هوا و آب تأمین می کند و لوله دیگر آن را از بین می برد. وی پس از 63 ساعت در میان نگرانی ها مبنی بر شوک شدن وی از بلوک یخ خارج شد.

در سال 2008 ، او مرد وارون را در برج ترامپ اجرا کرد ، که در آن او ، همانطور که احتمالاً حدس می زد ، 60 ساعت را به صورت آویز وارونه بدون شبکه ایمنی گذراند. در حین شیرین کاری ، او خود را به سمت نوشیدن و بازیابی گردش خون طبیعی بالا کشید.