“آیا او بیکینی پوشید؟” توییتر به دنبال تحویل Fauci به دنبال InStyle (قبل از FLOTUS!)

“آیا او بیکینی پوشید؟” توییتر به دنبال تحویل Fauci به دنبال InStyle (قبل از FLOTUS!)

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دکتر آنتونی فاوسی ، عضو برجسته کارگروه ویروس کاخ سفید و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ، شناخته شده است که به طور پراکنده با ادعاهایی که دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در مورد همه گیری COVID-19 اعلام کرده است ، مخالف است. با این حال ، امروز ، او ممکن است اکنون نیز به عنوان سوپر شناخته شود!

از آنجا که خیلی اوقات اتفاق نمی افتد که پزشکان و دانشمندان را روی جلد مجلات مد ببینند ، برای شهروندان تعجب آور بود که دکتر آنتونی فاوسی را در هنگام مصاحبه و فتوشاپ برای مجله InStyle تشخیص دهند. وی که عضو کارگروه کروناویروس و کارشناس ارشد بهداشت آمریکا در مورد بیماری همه گیر فعلی است ، وی حتی قبل از بانوی اول ایالات متحده ، ملانیا ترامپ ، در جلد این مجله ظاهر شد.

برخی از کاربران گفتند: “ابرقهرمان برای برخی ، سوپر حالت برای دیگران” ، در حالی که برخی واقعاً بر روی جلد جدید اینستایل فانتزی می زدند و نشان می داد که Fauci نگاهی به پشت استخر شنا می دهد.

در مصاحبه خود برای این قطعه ، فاوسی خود را “بسیار مؤثر” و “پرانرژی” خواند.

“در حال حاضر ، با تمام حوصله ، فکر می کنم بسیار موثر هستم. من مطمئناً پرانرژی هستم. و فکر می کنم همه فکر می کنند من بیشتر از یک کار برجسته انجام می دهم. “

این جلد فقط به صورت دیجیتالی به نظر می رسید ، و برخی از کاربران ضمن اعتراف عشق به پزشک در حال حاضر مد ، یک نسخه چاپی را میل کردند.

برخی تعجب می کردند که آیا فاوی در حرفه بازیگری تصادفی خود بیشتر رفته است.

برخی دیگر اظهار داشتند که مجله تایم باید پزشک غیرقابل انکار را به عنوان شخص سال خود معرفی کند.

برخی از شهروندان شهروند اظهار داشتند که ترامپ ایالات متحده ممکن است ظاهر Fauci را در InStyle دوست نداشته باشد و یادآوری می کنند که بانوی اول از جلد مجله خودداری کرده است.

برخی تصور می کردند چگونه می تواند باشد.

با این حال ، همه در توییتر عضو Fanclub Fauci نبودند ، با این که برخی او را به دلیل عدم پوشیدن ماسک برای فتوشاپ و پذیرفتن نقش سوپر در هنگام انتظار ، از نظر آنها ، به او چسبانیدند. پاندمی”.

پیش از این ، فوچی با بیان اینكه اظهار نظر وی مبنی بر عدم پوشیدن ماسك ، كه وی در مصاحبه به عنوان خواستار “نجات ماسك برای افرادی كه به آنها بیشترین نیاز را دارند” توضیح داده است ، به پرسنل پزشکی در جبهه های مقدم ارجاع داده است ، زیرا به گفته وی ، به کارگروه گفته شد که “ما با عدم وجود PPE و ماسک برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مشکل جدی داریم”.