آیا انتخابات لغو می شود و آیا اهمیت دارد؟

آیا انتخابات لغو می شود و آیا اهمیت دارد؟

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان موضوعات مختلفی را مورد بحث قرار دادند ، از جمله جمله دونالد ترامپ مبنی بر اینکه او ممکن است انتخابات را به تعویق اندازد ، انتشار مطالب جدید در داستان جفری اپشتین / داستان غیزلاین ماکسول و حق رأی در ماهیت اعتراضات

میهمانان

گرگ پالاست – نویسنده و روزنامه نگار پرفروش ، گزارشگر تحقیق برای BBC ، The Guardian و Rolling Stone ، نویسنده پرفروش بهترین پول دموکراسی می تواند بخرد | آیا ترامپ 2020 را سرقت می کند؟

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکا | آیا پاسخ ها معترض هستند؟

مکس بلومنتال – روزنامه نگار برنده جوایز ، نویسندگان ، پرفروش ترین نویسندگان ، مستندسازان ، و بنیانگذار و سردبیر کتاب The Greyzone | فرهنگ را لغو کنید

در مونولوگ جملار ، وی از GOP بخاطر مخالفت با تمدید مزایای بیکاری در هفته 600 دلار غفلت کرد و پیش بینی کرد که میلیون ها نفر از آنها اخراج خواهد شد. سپس وی با روزنامه نگار گرگ پالاست مصاحبه کرد ، که ادعا کرد دونالد ترامپ انتخابات را در سال 2016 دزدیده و به عنوان نمونه از پاکسازی غیرقانونی لیست های رای دهندگان در جورجیا استفاده کرده است ، تکنیکی که به گفته وی شبیه کاری است که دموکرات ها به رای دهندگان برنی سندرز انجام داده بودند. کالیفرنیا وی همچنین گفت که جمهوریخواهان پیشرفته تر شده اند و نمی فهمد چرا دموکرات ها عقب نمی روند. Palast به افراد پیشنهاد می کند که ثبت نام خود را دوباره بررسی کنند و همچنین گفت که سابقه طولانی در مورد آنچه او می گوید سرکوب رای دهندگان است. جمارل و گرگ همچنین در مورد ونزوئلا صحبت كردند ، و گرگ درباره چگونگی تغییر هوگو چاوز 200 سال حكومت سفید / اسپانیایی بحث كردند. Palast گفت که وی شوکه شده است که دموکرات ها از خوان گوائد حمایت می کنند و این به دموکرات ها هیچ اعتماد به یکپارچگی انتخابات در ایالات متحده را نمی دهد.

در ساعت دو ، جمارل و شین با تد رال مصاحبه کردند و آنها در مورد انتخابات و مکانهایی که میان دونالد ترامپ و جو بایدن قرار دارد صحبت کردند. تد ابراز کرد که در واقع فکر می کند که دونالد ترامپ به دلیل عدم بروز فاجعه اقتصادی کامل در مواجهه با بیماری همه گیر COVID-19 سزاوار اعتبار است اما گفت که قصد دارد نه جو بایدن و نه دونالد ترامپ رای دهد. وی همچنین در مورد ماهیت اعتراضات به طور تاریخی بحث کرد و قدمت آنها به عنوان منشأی برای ارائه خدمات برای دریافت پاسخی از اربابان فئودالی باز می گردد. رال همچنین اظهار داشت كه اعتراضات بهترین و گاهی تنها راه برای عملی كردن هر كاری سیاسی است.

در ساعت سوم ، جمارل با روزنامه نگار مکس بلومنتال مصاحبه کرد ، که افراد پشت نامه “فرهنگ لغو” هارپر را صدا زد و گفت در حالی که از برخی جنبه های سیاست هویت اذیت می شود ، وی بیشتر نگران موضوعاتی مانند رفتار ایالات متحده با ونزوئلا است. بلومنتال در مورد اعتراضات سراسری گفت که چپ ها به دنبال درگیری خیابانی با رئیس جمهور سر می زنند و همه گیری باعث ایجاد محیط می شود. وی همچنین گفت که پورتلند آنارشیست های کافی دارد که انتظار دارد این اعتراضات ادامه یابد. بلومنتال خاطرنشان کرد: دولت امنیت ملی پس از 911 که در پورتلند در حال استفاده است. بلومنتال همچنین از منابع رسانه ای ایالات متحده برای تحریک اعتراضات در هنگ کنگ و ایجاد جنگ سرد جدید استفاده کرد ، همه اینها بخشی از الگوی جنگ ترکیبی است که شامل تبلیغات و جنگ های اطلاعاتی و جنگ اقتصادی می باشد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم