آیا اعتراضات جهانی و درگیری با پلیس منجر به شنیدن صدای بی صدا خواهد شد؟

آیا اعتراضات جهانی و درگیری با پلیس منجر به شنیدن صدای بی صدا خواهد شد؟

خیزش های سیاسی از اسرائیل به پورتلند ، اورگان ، دولت ها را برای دستیابی به کنترل می شناسد ، و حتی کمیته ملی دموکراتیک (DNC) در حال طغیان داخلی است. آیا مردم همه جا طبق معمول از تجارت سر و کار دارند؟

تد رال، نویسنده و کاریکاتوریست سیاسی برنده جایزه ، در مورد آشفتگی بین DNC و هواداران سناتور ایالات متحده برنی سندرز (I-VT) توضیح می دهد. فقط سه هفته از کنوانسیون ملی دموکراتیک ، “بیش از 360 نماینده ، که بیشتر آنها سندرز را پشت سر می گذارند ، در صورت عدم پشتیبانی از” مدیکر برای همه ، “به این تعهد رای دادند که بر علیه سکوی حزب دموکرات رأی دهند.” دوشنبه همچنین ، روز جمعه ، واشنگتن پست با پیگیری دعوی خود با نیکلاس ساندمان بر سر پوشش ساندمان و جمعی از نوجوانان دبیرستان کاتولیک Covington که در نزدیکی یادبود لینکلن در واشنگتن دی سی قرار داشتند ، برای مارس برای زندگی و جمعی از بومیان حل و فصل کرد. تظاهرکنندگان آمریکایی در همان منطقه برای مردمان بومی مارس 18 ژانویه 2019. و آیا آنتیفا بوگیایمن جدید است؟

میچل پلیتنیک، تحلیلگر سیاسی ، نویسنده و رئیس جمهور ReThinking سیاست خارجی ، اعتراضات در اسرائیل را پوشش می دهد. در حالی که ایالات متحده در COVID-19 و بحران های اقتصادی خود محبوس است ، اعتراضات گسترده اسرائیل در حال حاضر به همین اندازه جلب توجه نمی کنند. اسرائیلی ها با دولت خود در رابطه با رسیدگی به آن تاجی ویروس و محاکمه فساد نخست وزیر بنیامین نتانیاهو روبرو هستند.

آنوآ چانگا، نویسنده ، فعال ، حقوقدان و روزنامه نگار ، درباره گرت فاستر صحبت می کند ، که روز شنبه در آستین ، تگزاس ، توسط مردی که در طی یک راهپیمایی مسلحانه با یک اتومبیل در میان جمع معترضین رانندگی می کرد ، کشته و کشته شد. قیام در پورتلند و سیاتل ، واشنگتن؛ گزارش ProPublica در وزارت پلیس نیویورک. و شهرداران سیاهپوست که بدون اصلاح قانون پلیس را اصلاح می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]