“آیا آنها ما را رصد می کنند؟”: چراغ قرمز مرموز در ویرجینیا و نوادا باعث حدس و گمان های UFO می شوند

“آیا آنها ما را رصد می کنند؟”: چراغ قرمز مرموز در ویرجینیا و نوادا باعث حدس و گمان های UFO می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به نظر می رسد که قفل کوراو ویروس در حال انجام ، به ستاره های پرشکوه برجسته وقت و انرژی بیشتری برای رصد آسمان شب در جستجوی فعالیت غیرمعمول وقف کرده است ، زیرا تعداد بیشماری از فیلم ها در حال پخش آنلاین هستند و این امر به اثبات ادعای وجود UFO است. یا ممکن است توضیح دیگری درباره آنچه در حال وقوع است وجود داشته باشد؟

در اواخر ماه آوریل برخی از تشكیلات تشریح نشده چراغ قرمز در دو ایالت آمریكا ، ویرجینیا و نوادا مشاهده شد و سؤالاتی در مورد تمرینات نظامی مخفی یا احتمالاً نفوذ بیگانه به سیاره ما ایجاد كرد.

مجموعه ای از orbs به ترتیب در 25 آوریل و 27 آوریل توسط دو شاهد عینی در ریچموند و لاس وگاس دستگیر شدند که فیلم ها سپس توسط علاقه مندان UFO از کانال YouTube “The Hidden Underbelly 2.0” جمع و به اشتراک گذاشته شدند.

در اولین کلیپ ، شاهد عینی شنیده می شود که ادعا می کند که تصاویر اشیاء پر هیجانی آسمان در حالی که پدیده را “چراغ قرمز” توصیف می کنند ، علی رغم اینکه اشیاء ظاهراً سفید رنگ هستند ، توصیف نمی شود.

تنها چند روز بعد ، یک ناظر دیگر در لاس وگاس یک الگوی مرموز مشابه از orbs ، اکنون به وضوح با رنگ قرمز ، دوربین را ضبط کرد که ابتدا شکل الماس را می گیرند و سپس از هم می شکنند ، در حالی که به طور متوالی از آسمان ناپدید می شوند.

نویسنده ویدئوی مونتاژ شده به دلیل نزدیکی آنها به یکدیگر ، هواپیماهای عجیب و غریب را نمی تواند هواپیما نشان دهد و پیشنهاد کرد که پیروان کانال عمیق تر به موضوع نگاه کنند.

برخی از بینندگان با عجله تصور کردند که اشیاء را می توان با تمرینات نظامی مداوم در مناطق مرتبط کرد ، در حالی که برخی دیگر ادعا می کردند که الگوهای عجیب و غریب فقط می توانند منشاء خارج از زمین باشند ، زیرا بیگانگان به طور بالقوه انسان را در حین قفل شدن کورو ویروس مشاهده می کردند ، غافلگیر شدند که زمین فعالیت اخیراً به طرز چشمگیری متوقف شده است.

وی گفت: “این احتمال بسیار زیاد وجود دارد که ما در واقع توسط زندگی های غیر انسانی مورد بازدید قرار می گیریم. یکی از کاربران نوشت ، اکنون غیر مؤمنان اجازه می دهند که این کار تنظیم شود. “

وی گفت: “من شنیده ام بینایی در هند 800٪ افزایش یافته است! این یا به دلیل قفل شدن است … مردم فقط وقت آزاد دارند و بیشتر آنها را می بینند یا بیشتر از گذشته ما را رصد می کنند. ”

واقعیت واقعی پشت پرده هر چه باشد ، کانال Hidden Underbelly 2.0 هم اکنون بیش از 40،000 مشترک دارد ، همچنین تعداد زیادی از فیلم های “مرموز” که غالباً بینندگان خود را دچار تعجب می کنند.