آیا آنتونی اسکاراموچی در مورد ترامپ که می خواست بچه ها را به دادگاه عالی ببرد جدی طنز گرفت؟

آیا آنتونی اسکاراموچی در مورد ترامپ که می خواست بچه ها را به دادگاه عالی ببرد جدی طنز گرفت؟

دادگاه عالی ایالات متحده روز دوشنبه تحویل سوابق مالیاتی دونالد ترامپ به دادستان نیویورک را که رئیس جمهور سابق مدتهاست سعی در مخالفت با آن دارد ، روشن کرد و تحقیقات در مورد معاملات تجاری خود را “یک کار صید ماهی” و قسمت دیگری از “شکار جادوگر” خواند .

در یک قطعه طنز برای نیویورکر ، اندی بوروویتس ، کمدین ، ​​به شوخی گفت که “بزرگترین تأسف” دونالد ترامپ به عنوان فرمانده کل آمریکایی این است که فرزندان خود را به نام ایوانکا ، اریک و دونالد جونیور به دادگاه عالی ایالات متحده معرفی نکند ، دادستان های نیویورک برای به دست آوردن سوابق مالیاتی رئیس جمهور سابق.

بوروویتس “با استناد به ادعای رئیس جمهور سابق” در فاکس نیوز “مبنی بر اینکه ظاهراً سه فرزند وی می توانستند” قاضی های بهتری “از” سه دلقکی “باشند که وی به بالاترین دادگاه آمریکا معرفی کرد – اشاره به نامزدهای ترامپ نیل گورسوچ ، برت کاواناو و ایمی کانی بارت.

“گورسوچ ، کاواناو و بارت بدترین کسانی هستند که تاکنون برای من کار کرده اند. و این شامل اسکاراموچی است. ” بوروویتس به نقل از ترامپ گفته است – سخنی که هرگز در فاکس نیوز یافت نمی شود.

اما آنتونی اسکاراموچی ، منتقد شدید ترامپ و یک بار مدیر ارتباطات کاخ سفید ، که در جولای 2017 تنها ده روز پس از انتصاب اخراج شد ، ظاهرا گرفت سخنان ستون نویس به طور جدی:

“دونالد ترامپ. متشکرم آقای رئیس جمهور این افتخار است که در آن گروه محترمی که به قانون پایبند بودند و از جمهوری دفاع کردند ، گنجانده شود. “این مقام سابق در توئیتر با استناد به” نقل قول “ادعایی ترامپ گفت.

توییت آنتونی اسکاراموچی

پیروان اسکاراموچی عجله کردند تا به کارآفرین اطمینان دهند که مقاله چیزی بیش از یک هجو از گزارش بوروویتس نیست ، که به خاطر “نه اخبار” معروف است – از جمله ادعا می کند که ایوانکا ترامپ قبلاً به عنوان دختر جو بایدن برای “شغل” درخواست کرده است .

“این هجو بود! مدتی باور کردم. با این وجود هنوز هم در زندگی واقعی قابل قبول است. ” در واقع همه موفق به تشخیص آن از حقیقت نشده بودند.

قطعه Borowitz به دنبال تصمیم روز دوشنبه دادگاه عالی برای رد درخواست دونالد ترامپ برای متوقف کردن حکم قبلی مبنی بر احضار شرکت حسابداری رئیس جمهور سابق Mazars USA مبنی بر تحویل سوابق مالیاتی خود به دادستان های نیویورک.

©
عکس AP / میشل اولر

آنتونی اسکاراموچی

در اکتبر سال 2020 ، دادگاه تجدیدنظر مدار دوم ایالات متحده تصمیم گرفت که احضاریه ای از طرف دادستان منطقه منهتن ، سیروس ونس جونیور ، برای ارائه مواد به هیئت منصفه بزرگ ، تأیید شود. رئیس جمهور وقت ترامپ با درخواست وکیل دموکرات مخالفت کرد و نشان داد که با آن به دیوان عالی مبارزه خواهد کرد – همانطور که در این هفته ظاهر شد ، اما بدون موفقیت.

این احضار بخشی از تحقیقات بیش از دو ساله ونس در مورد سوابق مالیاتی دونالد ترامپ و برخی از پرداخت هایی است که مایکل کوهن ، وکیل سابق رئیس جمهور سابق ، به دو زن – استورمی دانیلز ستاره پورنو و کارن مک دوگال مدل – قبل از انتخابات ریاست جمهوری 2016 انجام داده است ، در اقدامی پیشنهادی برای سکوت آنها در مورد امور خارج از ازدواج با POTUS آینده.

ترامپ منکر رابطه جنسی با این زنان شده است – و تحقیق Vance را رد کرده و آن را “ادامه شکار جادوگران – بزرگترین شکار جادوگران در تاریخ” دانسته است.