آیا آمریکا در حوضه آبخیز است یا توپوگرافی نژادپرستانه آن بدون تغییر باقی خواهد ماند؟

آیا آمریکا در حوضه آبخیز است یا توپوگرافی نژادپرستانه آن بدون تغییر باقی خواهد ماند؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دیوید شولتز ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین همراه است.

ما در میانه یک زمان بسیار جالب در ایالات متحده هستیم – آیا قتل جورج فلوید یک لحظه آبریز در پویای نژادپرستانه آمریکا به اثبات خواهد رسید یا این یک واقعه تکتونیکی دیگری مانند لاینچ زدن از امت تاول یا ضرب و شتم خواهد بود رودنی کینگ ، منجر به حرکتی در مقیاس بزرگ که باعث می شود توپوگرافی نژادپرستانه ایالات متحده بدون تغییر باقی بماند؟ در سطح ملی ، به دنبال اعتراضات گسترده درباره مرگ فلوید ، دموکرات های مجلس نمایندگان مجلس سنای و سنای آمریکا روز دوشنبه از قانون عدالت در پلیس سازی سال 2020 رونمایی کردند. این برنامه آنها برای اعمال اصلاحات گسترده در ادارات پلیس در سراسر کشور است. NPR گزارش داد: “این كار استفاده از چوكولدها ، ضوابط قانونی پایین برای پیگیری مجازاتهای جنایی و مدنی برای سوء رفتارهای پلیس و ممنوع كردن ضمانت های بدون ضرب و شتم در موارد مربوط به مواد مخدر را منع می كند. این طرح همچنین برای پیگیری سوء رفتار پلیس ، رجیستری ملی ایجاد می كند.” . آیا این کار خواهد کرد؟

چقدر مهم است که در ذهن افراد قدرتمند ایالات متحده کنترل روایت ، چه در داخل و چه در سطح بین المللی ، کنترل شود؟ آیا واقعیت ادراک است؟ “به نظر می رسد اصلی ترین رسانه تبلیغاتی رژیم آمریكا ، رادیو آزاد اروپا / رادیو آزادی (رادیو آزادی) ، سانسور و تحقیر عواطف خشونت پلیس است كه علیه مردم در اعتراض پلیس به قاتلان و قتل جورج فلوید روبرو می شود.” مقاله یکشنبه در The Grayzone. “با بودجه ای در حدود 100 میلیون دلار ، RFE / RL به 22 کشور با 26 زبان پخش می شود. و همین رژیم سانسور تقریباً در مورد هر بخش زبان RFE / RL گسترش می یابد.” نهادهای اروپایی مسئله Floyd و اعتراضات ناشی از آن را تحت پوشش قرار می دهند ، اما به نظر نمی رسد RFE / RL آن را مهم بنظر برساند.

“کمتر از نیمی از [US] ایالت واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد ، ایالت ها توصیه های فدرال را برای گزارش موارد احتمالی كروور ویروس و مرگ و میرها گزارش می كنند ، و آنچه را كه كارشناسان می گویند وقفه ای غیر معمول در اقدامات بهداشت عمومی است كه منجر به جمع آوری داده های ناسازگار و كمبودهای تأثیر بیماری می شود. ” و چقدر مهم است؟

میهمانان:

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین.

دکتر کلارنس لوزان – دانشمند علوم سیاسی ، نویسنده و رئیس سابق گروه علوم سیاسی دانشگاه هوارد. او یک متخصص شناخته شده بین المللی در زمینه سیاست های تطبیقی ​​و بین المللی است.

دکتر یولاندرا هنکوک – کارشناس بهداشت عمومی با محوریت نابرابریهای بهداشتی و استاد دانشگاه دانشکده بهداشت عمومی موسسه میلکن در دانشگاه جورج واشنگتن.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]