آنچه که آمریکا از کانی وست به نظر می رسد ، در خاطرات و شوخی ها

آنچه که آمریکا از کانی وست به نظر می رسد ، در خاطرات و شوخی ها

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شوخی یا نه ، کانی وست ، رپ آمریکایی و همسر کیم کارداشیان ، هفته گذشته اعلام کرد که برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می شود. به گفته طرفداران و منتقدین این نوازنده ، اگر واقعاً در مورد پیشنهاد او جدی باشد و موفق شود POTUS بعدی شود ، آمریکا می تواند مکانی جالب برای زندگی باشد.

کیم کارداشیان در کاخ سفید

اول از همه ، این تصویری از کیم کارداشیان به عنوان بانوی اول است که بلافاصله ذهن همه را به خود مشغول کرد ، دوم اینکه کانی وست این خبر را به اشتراک می گذارد که وی قصد داشت کار برتر را انجام دهد. ستارگان Keeping Up With The Kardashians پس از انتشار فیلم نوار جنسی قدیمی خود با دوست پسرش ری جی ، در سال 2007 به عناوین جدیدی بازگشت و طبق گفته کاربران توییتر ، این داستان او را به یک FLOTUS جالب تبدیل می کند.

سرود ملی جدید؟

برخی از آنها همچنین سعی در حدس و گمان در مورد تغییر سرود آمریکایی در مورد غرب و غرب چه موقع این کار را دارند. چند نفر تصریح کردند که ترانه او “Jesus Walks” 2015 می تواند جایگزین آهنگ جاودانه جیمی سالیسبری و جان استافورد اسمیت باشد. همکاری موسیقی West-Lil Pump “I Love It” و آهنگ “Father Stretch Hands My” نیز گزینه های ممکن بودند.

“Narcissist” رئیس؟

پس از اعلام وست ، کاربران توییتر خصوصیات شخصی رئیس جمهور را مورد توجه قرار دادند و عجله کردند که انواع اظهارات سیاسی وی را جنجال برانگیز کنند ، از جمله مواردی که وی برده داری آمریکا را “انتخاب” خواند.

هیچکدام از رسانه های اجتماعی تحت تأثیر عشق دلسوز این نوازنده نسبت به خود و طبیعت ظاهرا “خودشیفتگی” قرار نگرفتند ، زیرا برخی شروع به یادآوری این موضوع کردند که چگونه خالق یزی گفته است که او به یک اتاق پر از آینه نیاز دارد تا بتواند “توسط برندگان محاصره شود. “و میخکوب خود ارزیابی های مشابه دیگر. برای بسیاری ، این اظهارات بهترین توصیه برای موضع POTUS نیست.

الون مسک برای معاون رئیس جمهور؟

با این حال ، برای دیگران ، آینده روشن بود. دوستی پرستار غربی با کارآفرین عجیب و غریب الون مسک ، که بلافاصله از تهیه کننده رکورد در انتخابات ریاست جمهوری خود حمایت می کرد ، به عنوان تأیید به بسیاری از توانایی تحول آمیز جامعه آمریکا در صورت رسیدن غرب به مقام برتر خدمت می کرد. برخی حتی اظهار داشتند که الون مسک می تواند معاون رئیس جمهور در کنار رئیس جمهور وست باشد.

پیشنهاد ریاست جمهوری غرب هنوز به دور از مسلم نیست. به نظر می رسد که رپر هنوز در کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده ثبت نام نکرده است و در حال جمع شدن ده ها هزار امضا در سراسر کشور است که برای تأیید نامزدی وی لازم است. کارشناسان خاطرنشان می کنند که گزینه های دیگری برای حضور Kanye در رأی گیری وجود دارد ، از جمله گزینه جایگزین به اصطلاح “نامزد نوشتن”. با این حال ، به دنبال اعلامیه رمزگذاری شده “ریاست جمهوری” خود در 5 ژوئیه ، نویسنده عیسی مسیح پادشاه از آن زمان در مورد این مسئله سکوت کرده است.