“آنها او را وادار به ماندن کردند”: شهروندان ناخوشایند به گفته مسی می گویند او بارسلونا را ترک نخواهد کرد

“آنها او را وادار به ماندن کردند”: شهروندان ناخوشایند به گفته مسی می گویند او بارسلونا را ترک نخواهد کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دنیای فوتبال در تاریخ 25 آگوست پس از اعلام لیونل مسی ، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این ورزش ، به بن بست رسید و اعلام کرد که می خواهد بندی را در قرارداد خود اعمال کند و بارسلونا را ترک کند.

لیونل مسی هرگز متوقف نمی شود طرفداران فوتبال را غافلگیر کند ، این بار این کار را در زمین فوتبال انجام نداد. این بازیکن 33 ساله فاش کرد که به دلیل بند خرید 823 میلیون دلاری قراردادش در بارسلونا خواهد ماند.

“من فکر کردم و مطمئن بودم که آزاد هستم ، رئیس جمهور همیشه می گفت که در پایان فصل می توانم تصمیم بگیرم که بمانم یا نه. و این دلیل این است که من می خواهم در این باشگاه ادامه دهم. اکنون من من قصد دارم در این باشگاه ادامه دهم زیرا رئیس جمهور به من گفت كه تنها راه خروج پرداخت بند 700 میلیون است و این غیرممكن است “، آرژانتینی به وب سایت Goal گفت.

این ورزشکار گفت که راهی دیگر برای ترک بارسلونا وجود دارد – با بردن باشگاه کاتالان به دادگاه ، چیزی که مسی گفت او نمی خواهد.

“من هرگز علیه بارسا به دادگاه نخواهم رفت زیرا این باشگاهی است كه من آن را دوست دارم و از زمان ورود من به من همه چیز را داده است. این باشگاه زندگی من است ، من زندگی خود را در اینجا ساخته ام. بارسا همه چیز را به من داد و من همه چیز را به آن دادم. من می دانم که بردن بارسا به دادگاه هرگز به ذهنم خطور نکرده است “، مسی به گل گفت.

اظهارات وی با واکنش متفاوتی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شد ، در حالی که هواداران بارسلونا بیش از ماه باقی مانده بودند که این ورزشکار در نیوکمپ خواهد ماند.

دیگران ناراحت شدند و ادعا کردند که مسئولان بارسلونا او را مجبور به ماندن کردند.

بسیاری از کاربران اینترنتی معتقد بودند که این ورزشکار هرگز نمی خواهد باشگاه را ترک کند و درخواست انتقال می کند زیرا می خواست افزایش حقوق داشته باشد.

دیگران گفتند که این ورزشکار از تغییر می ترسد و ادعا کردند که تمایل به ترک بارسا فریبکاری است که هدف آن منحرف کردن توجه از باخت فاجعه بار 8-2 در لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ است.

هنوز دیگران در مورد مذاکرات انتقال مسی با منچسترسیتی و اینکه چگونه بارسلونا این ورزشکار را به ماندن متقاعد کرد ، شوخی کردند.

در تاریخ 25 آگوست ، مسی با استناد به بندی در قراردادش که اجازه این کار را به او داد ، درخواست انتقال به بارسلونا را ارائه داد و گفت که قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شود. درست پس از انتشار خبر ، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه این ورزشکار که به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال شناخته می شود ، ممکن است در منچسترسیتی یا پاری سن ژرمن به پایان برسد.

با این حال ، مقامات بارسلونا اصرار داشتند که این ورزشکار نمی تواند باشگاه را ترک کند زیرا او درخواست انتقال خود را بیش از مهلت ذکر شده در قرارداد – 10 ژوئن (زمانی که فصل فوتبال اروپا به پایان می رسد) ارائه داد. مسی اظهار داشت که به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، این فصل طولانی شده و تا پایان ماه آگوست ادامه داشت.