آنتونی فاسی کاخ سفید هشدارهای Coronavirus ‘Peak’ این یکشنبه عید پاک

آنتونی فاسی کاخ سفید هشدارهای Coronavirus ‘Peak’ این یکشنبه عید پاک

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان به مهمانان پیوستند تا در مورد حرکاتی که دولت آمریکا در پاسخ به COVID-19 انجام می دهد ، برخی از جزئیات برنامه کمک به تجارت کوچک خود و اطلاعاتی درباره چرایی تزریق تریلیون ها دلار وام به بازار.

میهمانان:

میشل ویت – تهیه کننده نارضایتی های سیاسی در رادیو اسپوتنیک | شروع استارتهای خمیر ترش

دکتر جرالد هورن – مورخ و نویسنده | اثرات نامتناسب بیماری همه گیر

گلنه کوش – مشاور تجاری ، مربی و صاحب مشاغل کوچک | هرج و مرج حاکم بر برنامه وام برای مشاغل کوچک

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای بز | بسته بندی هفتگی ، سیاست های پولی جهانی ، پاسخ های سیاسی به COVID-19

ما از میشل ویت از سوءاستفاده های سیاسی به ما ملحق شدیم تا در مورد چگونگی شروع یک نان خام ترشح صحبت کنیم ، و چرا ممکن است بخواهید در حین خاموش کردن به دلیل کمبود مخمر نانوا شایع شوید.

بعداً با دکتر جرالد هورن به ما پیوستیم تا در مورد تأثیرات نامتناسب كروناویروس بر جوامع اقلیت در ایالات متحده ، و تاریخچه رفتارهای نامتناسب از نظر تاریخی صحبت كنیم.

ما در ساعت گذشته توسط Glenna Cush به ما ملحق شدیم تا در مورد مشکلات مربوط به حضور برنامه تسویه وام های تجاری کوچک در ایالات متحده صحبت کنیم.

پس از آن ما با تام لوونگو در مورد سیاست های پولی اتحادیه اروپا و ایالات متحده صحبت کردیم ، که چرا تریلیون دلار دلار به اقتصاد جهانی و آنچه به اقتصاد جهانی منتهی می شود ، آزاد می شود و بیش از 16 در مورد سرنوشت اقتصادی آمریکا صحبت می کنیم. طبق گزارش ها ، میلیون ها آمریکایی طی چند هفته گذشته مطالبات بیکاری ارائه داده اند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید