آمریکایی ها 1200 دلار تحریک کننده تحریک را دریافت می کنند ، اما برنامه کمک به مشاغل کوچک ممکن است تمام شود

آمریکایی ها 1200 دلار تحریک کننده تحریک را دریافت می کنند ، اما برنامه کمک به مشاغل کوچک ممکن است تمام شود

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با ترزا M. لوندی ، متخصص امور دولتی و روابط عمومی و مدیر امور ارتباطات TML ، LLC درج شده است. و ملیک عبدالله ، مشاور ارتباطات جمهوریخواه.

سرانجام آمریكایی ها در حال بررسی چكی محرك از بسته كمك همه گیر دولت فدرال COVID-19 هستند. وزیر امور خارجه استیون منوچین گفت: “حدود 80 میلیون نفر تا چهارشنبه چک را دریافت می کنند. کسانی که نمی توانند اواخر این هفته در IRS.gov وضعیت وضعیت پرداخت خود را بررسی کنند” ، واشنگتن پست گزارش داد. اکنون چه چیزی را باید انجام دهیم که بررسی ها در واقع به حساب افراد آسیب می زند؟ وی ادامه داد: این چک ها محور بسته امداد اقتصادی دولت آمریکا است و بسیاری از آمریکایی ها با انتشار عکس هایی از پول های وارد شده به حساب بانکی خود ، برای جشن گرفتن ورود پول به های اجتماعی برده اند که مجردها با درآمد 75 هزار دلار در سال دریافت می کنند. 1200 دلار. زوج های متاهل که سالانه 150،000 دلار درآمد دارند ، مبلغی معادل 2،400 دلار دریافت می کنند. والدین برای هر کودک زیر 17 سال 500 دلار اضافی دریافت می کنند. ” اگر این محور باشد ، یک مرکز کوچک قدرتمند است.

هیل روز سه‌شنبه گزارش داد: “رئیس جمهور ترامپ روز سه‌شنبه گفت كه دولت وی بودجه خود را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) متوقف خواهد كرد تا در انتظار بازنگری در سازمان جهانی برای آنچه كه او آن را سوء مدیریت آن از شیوع تاج ویروس توصیف كرده است ، متوقف كند.” این مسئله چقدر بزرگ است و ما به عنوان آمریکایی ها باید نگران باشیم که رئیس جمهور ما در تلاش است از WHO به عنوان پیاده سیاسی استفاده کند؟

“جان بایدن معاون رئیس جمهور پیشین روز سه‌شنبه پس از تأیید تایید رئیس جمهور سابق ، شتاب و هیجان بیشتری به خود گرفت [Barack] اوباما ، که قصد دارد بلافاصله به عنوان یک سرمایه گذار و جانشین برتر این کمپین به سر کار برود ، “هیل روز سه شنبه گزارش داد. سناتور برنی ساندرز (I-VT) همچنین بایدن را تایید کرده است ، همانطور که سناتور الیزابت وارن (D-MA). دموکراتیک ها در سطح رهبری در حال سقوط هستند. این به معنای پیش رفتن بایدن چیست؟

در جورجیا ، قانونی در سال 1951 وجود دارد که “پوشیدن” ماسک ، کاپوت یا وسیله ای را که هر بخشی از چهره آن چنان مخفی ، پنهان شده و یا پوشانده می شود ، بدتر می کند تا هویت فرد پوشنده را مخفی کند ، چه در مالکیت عمومی باشد. یا بدون اجازه در مورد مالکیت خصوصی “، براساس گزارش دوشنبه از The Hill. در اوایل ماه جاری در وود ریور ، ایلینویز ، دو مرد سیاه پوست فیلمبرداری از آنها را ضبط کردند که توسط یک افسر پلیس در یک والمارت محلی دنبال شد و گفتند که به آنها گفته شد که به دلیل پوشیدن ماسک های پزشکی فروشگاه را ترک کنند. برخی دیگر نگرانند که این اتفاق برای آنها رخ دهد.

میهمانان:

ترزا M. لوندی – امور امور دولتی و روابط عمومی و مدیر ارتباطات TML ، LLC.
ملیک عبدالله – مشاور ارتباطات جمهوریخواه.

دکتر مارگارت گل – پزشک و سردبیر مقاومت مردمی.

دکتر کالین کمپبل – خبرنگار خبر تلویزیون بیش از 20 سال است. وی به عنوان خبرنگار ارشد واشنگتن ، دی سی ، از سال 2008 ، به عنوان یک خبرنگار به طور گسترده ای شامل دو دوره ریاست جمهوری ، کنگره و وزارت امور خارجه بوده است.

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید