آلیسا میلان برای پوشیدن ماسک بافندگی با استفاده از فیلتر کربن “نامرئی” مورد استفاده قرار گرفت

آلیسا میلان برای پوشیدن ماسک بافندگی با استفاده از فیلتر کربن “نامرئی” مورد استفاده قرار گرفت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

الیسا میلانو ، فعال اجتماعی متولد بازیگر نقش تازه ای در پخش شدن رسانه های اجتماعی ندارد ، اما این بار ، بطور خاص و منحصر به فرد ، به دلیل لوازم جانبی کوچک – اما حیاتی – در لباس های شهروندان به پایان رسید.

آلیسا میلانو پیش از یک سفر مشترک ، تصویری از خانواده خود را منتشر کرده است و همه اینها به آرامی پیش می رفت ، اما برای ماسک صورتش ، که معلوم بود قلاب بافی است ، و به نظر می رسد که از درون دیدن کند.

کاربران اینترنت فوراً با توجه به سبک ماسک ، این جزئیات کوچک را برداشتند و خاطرنشان کردند که بقیه خانواده به درستی تصمیم به انتخاب مطالب معمولی تر گرفتند.

ماسک صورت گره خورده [sic] می خواهیم شما را از COVID-19 Alyssa Milano محافظت کند ، شما یک نوع خاص از احمقانه #alyssamilano “هستید ، یکی از آنها با وزن دیگری در:

“فرصتی برای انتخاب ماسک ندیده اید اما به نظر می رسد که این کار را انجام خواهد داد …” “، کاربر نوشت: با ارسال عکس تحریک آمیز با انتشار یک عکس از خود با یک غربال فلزی که بر روی صورتش فشرده شده است.

میلان هیچ وقت تلاش نکرد تا به شهروندان آشکار خندوانه حمله کند و انتخاب خود را توجیه کرد:

ماسک دارای سوراخ ** است که در آن یک فیلتر کربن وجود دارد. بنابراین ، بله ، ممکن است قلاب بافی اما کاملاً بی خطر باشد “، او نوشت ، اما به نظر می رسد بیشتر آنها غیرقابل اعتماد هستند.

یکی نوشت ، “آن را ثابت کن” ، با تأکید بر اینکه او می تواند گوشت را به جای یک فیلتر سفیدی زیر ماسک ببیند.

فیلتر صفر در آن وجود دارد. یک سوم نوشت:

یک توییتر تصور می کند: “این یک فیلتر نامرئی ویژه است”.

“جوخه شلیک دایره ای: من نمی توانم باور داشته باشم کهAlyssa_Milano آن ماسک را پوشیده است” ، یک پست دیگر با اضافه کردن تصویری از تمسخر “جمهوریخواهان ترامپ” نوشت:

وی اظهار داشت: “یک ماسک گره ای استعاره ای مناسب برای Dems: عملکردی و ناکارآمد” است.

“آیا کسیalyssamilano یک ماسک واقعی ارسال خواهد کرد؟” ، دیگری پرسید که آیا کسی داوطلب خواهد شد یا خیر.

مطابق آمار تازه دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده که شروع به برداشتن محدودیت های قفل قفل کرده است ، از ابتدای این بیماری ، بیش از 1.62 میلیون مورد کروավիրویروس را تأیید کرده است که در صدر لیست قرار دارد.

در حالی که برخی از ایالت ها به طور فعال از بین رفته اند ، اما دستورالعمل های اصلی CDC برای شهروندان همچنان پابرجاست ، یعنی مناسب برای مسافت اجتماعی 6 فوت و پوشیدن ماسک های صورت یا دستگاه تنفس. این اداره در وب سایت خود با بیان اینکه ماسک های دستباف ساخته شده از کالاهای خانگی ، “حفظ مواد دوری اجتماعی” همچنان برای کاهش سرعت ویروس از اهمیت برخوردار است “، گفت: از مواد معمولی با هزینه کم می توان به عنوان یک سلامت عمومی اضافی و داوطلبانه استفاده کرد. اندازه گرفتن”.