آلیسا میلانو “شاخه زیتون” را به حامیان ترامپ تمدید کرد تا در آن زمان بخشش “A **** le” Flynn را ببندند

آلیسا میلانو “شاخه زیتون” را به حامیان ترامپ تمدید کرد تا در آن زمان بخشش “A **** le” Flynn را ببندند

آلیسا میلانو ، ستاره جذاب ، از عدم انتخاب دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، از زمان انتخاب وی در سال 2016 ، بسیار ابراز علاقه کرده است. کل GOP “به دلیل” خیانت “.

آلیسا میلانو در حساب توئیتر خود خواستار صلح شده و گفته است که مایل است “شاخه زیتون را به طرفداران ترامپ گسترش دهد”.

این بازیگر در توئیت خود نوشت: “من آماده هستم تا # به جلو با هم حرکت کنم”. “کارهای زیادی برای بهبود ملت وجود دارد. بیایید بخشی از راه حل باشیم و به مشکلات پیش رو اضافه نکنیم”.

وی در پیگیری نوشت: “ما در حال حاضر به تواضع و مهربانی زیادی احتیاج خواهیم داشت. خشم و پیروزی کمتر مفید است”.

این مشهور اضافه کرد که بخش نظرات در مورد پست های وی اکنون باز است ، این در حالی نیست که میلانا پیشنهاد کرد کل حزب جمهوری خواه “باید به جرم خیانت محاکمه شود” در مورد شیوع ویروس کرونا در ماه سپتامبر ، نظری که باعث شد وی دریافت کند کبابی سخت

پیشنهاد میلانو اما با خوشحالی هر دو اردوگاه روبرو نشد. رأی دهندگان ترامپ عجله کردند و به این نکته اشاره کردند که پیشنهاد مشهور بسیار ناعادلانه بود – با در نظر گرفتن انتقادات شدید او در طول چهار سال گذشته از رئیس جمهور و حامیان وی ، متهم کردن POTUS به “دروغ” و کارهای خلاف مختلف.

یکی از کاربران نوشت: “شما و امثال شما 4 سال گذشته با ما تماس گرفته اید که نژادپرستان و قاتلان وطن دوست نیستید. شاخه زیتون خود را بمکید …”

مخالفان ترامپ نیز مشتاق نبودند و عمدتاً هواداران رئیس جمهور آمریکا را “نژادپرست” و “نازی” معرفی کردند.

“نه ، متشکرم! من این کار را نمی کنم تا زمانی که ترامپ و فعالانش در زندان باشند” ، یک توئیتر در مورد پست ستاره جذاب اظهار نظر کرد.

به دنبال اخباری مبنی بر عفو دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق امنیت ملی خود ، مایکل فلین ، رئیس جمهور آمریکا که متهم به دروغ گفتن به FBI در مورد مکالمات خود با سفیر روسیه در آمریکا بود ، فقط یک روز پس از پیشنهاد میلانو ، با درخواست تجدید نظر دیگری برجسته شد. بازگشت به سال 2016.

ستاره افسون توئیت کرد: “شما تعجب نمی کنید که ترامپ مایکل فلین را عفو کرده است؟

پاسخ به این پست دوباره بود محدود فقط برای کسانی که خود میلانو دنبال می کند.