آزار و نشئه: خیابانهای آن سوی اعتراضات شاهد ایالات متحده در حالی که بایدن-هریس برای پیروزی در انتخابات پیش بینی شده است

آزار و نشئه: خیابانهای آن سوی اعتراضات شاهد ایالات متحده در حالی که بایدن-هریس برای پیروزی در انتخابات پیش بینی شده است

در روز Satuday ، جو بایدن و همسر نامزدش Kamala Harris از ویلمینگتون ، دلاور ملت را خطاب قرار دادند. پس از پیش بینی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، آنها به عنوان “رئیس جمهور منتخب” و “معاون رئیس جمهور منتخب” معرفی شدند.

ساکنان شهرهای متعدد آمریکا روز شنبه در خیابان ها به خیابان ها آمدند در حالی که رسانه ها به همراه رهبران و مشاهیر جهان به جو بایدن و همسر نامزدش کامالا هریس برای پیروزی پیش بینی شده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تبریک گفتند.

در حالی که برخی از گردهمایی ها به مهمانی های رقص و جشن ها می انجامید ، به نظر می رسید که برخی دیگر با تنش بیشتری روبرو هستند ، که گاهی اوقات با اختلافات فعالان مخالف همراه است. در موارد دیگر ، گروهی از تظاهرکنندگان توسط پلیس عقب رانده شدند.

حتی اگر تعداد انگشت شماری از آرا remains برای شمارش باقی مانده و هیچ نتیجه رسمی نیز رونمایی نشده باشد ، بسیاری از آنها از جو بایدن و کمالا هریس از دموکرات ها به عنوان “رئیس جمهور منتخب” و “معاون رئیس جمهور منتخب” نام برده اند ، از جمله سران کشورهایی مانند کانادا ، اسپانیا ، انگلیس ، امارات و بسیاری دیگر.

به گفته کاربران شبکه های اجتماعی ، برخی از مردم به خیابانهای شهر نیویورک آمده و “همراه با آشکارا پرچم های ترامپ-پنس در شهر نیویورک” نتایج انتخابات را “جشن بگیرند”.

در واشنگتن دی سی ، فعالان Black Lives Matter نیز با چترهای سیاه به خیابان ها آمدند – اگرچه به گفته کاربران شبکه های اجتماعی ، پیش بینی بارش باران نبود.

مناطق اطراف کاخ سفید نیز شاهد برخی تظاهرات بود.

ویدئوهایی که گفته می شود در سالم ، اورگان فیلمبرداری شده است ، نشان می دهد که طرفداران بایدن و ترامپ “در حال تهاجم” هستند و افسران پلیس معترضان را به عقب رانده اند.

سایر اعتراضات ، طبق تصاویری که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، بیشتر شبیه به مهمانی ها بوده که برخی از آنها ظاهراً با مضمون کریسمس بوده اند.

روز شنبه ، جو بایدن و همسر نامزدش كامالا هریس ، كه به عنوان “رئیس جمهور منتخب” و “معاون رئیس جمهور منتخب” معرفی شد ، در ویلمینگتون ، دلاور سخنرانی كردند و پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام كردند و از حمایت آمریكایی ها ، حتی اگر نتایج رسمی در رقابت برای کاخ سفید هنوز اعلام نشده است.