آرایشگر موی نانسی پلوسی از ادعا می کند که او در رسوایی سالن “تنظیم شده” است

آرایشگر موی نانسی پلوسی از ادعا می کند که او در رسوایی سالن “تنظیم شده” است

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

سخنگوی مجلس ، نانسی پلوسی ، دموکرات ، پس از اینکه در سانفرانسیسکو فیلمبرداری شد ، موهای خود را شسته و خشک می کند ، علی رغم مقررات ممنوعیت ارائه خدمات داخلی در سالن های مو در میان بیماری همه گیر COVID-19 و عدم استفاده از ماسک ، یک رسوایی را برانگیخت. عمومی.

می نویسد: آرایشگر موی نانسی پلوسی روز چهارشنبه در میان بحث و جدال اخیر بازدید رئیس مجلس نمایندگان از یک آرایشگاه در سانفرانسیسکو هنگام محدودیت های ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا به دفاع از وی رسید. ایمیل روزانه.

جاناتان دناردو ، متخصص آرایش و زیبایی در سانفرانسیسکو که قبل از اینکه شهر اجازه دهد سالن ها در داخل منزل کار کنند ، موهای نانسی پلوسی را انجام داد ، در بیانیه ای از طریق وکیل خود ادعا کرد که صاحب سالن اریکا کیوس عمداً با تأیید مجوز انتصاب مو بحث برانگیز دموکرات را تنظیم کرده است.

“این واقعیت که خانم کیوس اکنون به حضور بلندگو پلوسی در eSalon اعتراض دارد ، و از یک بررسی ساده سطح سیاسی گرایش های خانم کیوس ، به نظر می رسد خانم کیوس در حال راه اندازی سخنران Pelosi برای خود است. آرزوهای بیهوده است. “

در این بیانیه همچنین از این واقعیت که نام دناردو اکنون “از میان گل و لای کشیده می شد” ابراز تأسف کرد ، اگرچه وی به راحتی از توصیه های صاحب سالن پیروی می کرد.

دناردو همچنین صاحب سالن را به نقض محدودیت های ویروس کرونا و فعالیت در هنگام سفارشات اقامت در خانه ناشی از همه گیری تا اوایل ماه آوریل متهم کرد و ادعا کرد که اثبات این موضوع را به صورت عکس ، فیلم و اطلاعات شاهد دارد.

بیانیه این سبک مدعای ادعاهای قبلی روز چهارشنبه سخنگوی Pelosi مبنی بر اینکه وی توسط سالنی که او را مدیون عذرخواهی است “تنظیم شده” است.

اظهارات دناردو تأیید می کند که وی در 31 اوت پس از آنکه صاحب سالن اریکا کیوس اجازه انتصاب را صادر کرد ، خدمات سبک را به نانسی پلوسی در eSalon ارائه داد.

این بیانیه همچنین حاکی از آن است که صاحب سالن در تماس تلفنی فوق الذکر علاقه خاصی به قرار ملاقات نشان داده است. گفته می شود كه كیوس در مورد سخنگوی مجلس و مسئولیت ادعایی وی در مورد تعلیق موقت فعالیت های سالن اظهارات محرمانه ای كرده است.

در واقع ، این بیانیه می گوید ، دستورات توسط فرماندار گاوین نیوزومه و شهردار سانفرانسیسكو در لندن صادر شده است.

صاحب eSalon در سانفرانسیسکو همه اتهامات ایجاد دموکرات را رد کرد.

فاکس نیوز به نقل از اریکا کیوس ، صاحب سالن SF ، ادعا کرد که در پی افشای دیدار رئیس مجلس نمایندگان تهدید به مرگ شده است.

“[Pelosi] با آرایشگر تماس گرفته بود ، یا دستیار او تماس گرفته بود و قرار ملاقات گذاشته بود بنابراین قرار ملاقات از قبل رزرو شده بود ، بنابراین هیچ راهی برای تنظیم آن نداشتم. و من پنج سال است که یک سیستم دوربین در آنجا دارم ، منظورم این است که من به آنجا نرفتم و به محض ورود او دوربین را روشن کردم و او را تنظیم کردم تا کاملاً نادرست باشد. “

این رسوایی به این دلیل آغاز شد که سالن های زیبایی سانفرانسیسکو قرار نبود تا 1 سپتامبر ، یک روز پس از بازدید جنجالی سخنران از سالن ، جایی که او همچنین الزامات وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا را که ماسک هایی برای استفاده در محیط های عمومی است را نقض کرد مکانها

محدودیت های جدید در سانفرانسیسکو به آرایشگاه ها امکان فعالیت در فضای باز را می دهد ، اما روش های خاصی – مانند شامپو زدن ، درمان های رنگی و شیمیایی – هنوز مجاز نیستند.

نانسی پلوسی روز چهارشنبه در سانفرانسیسکو یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد تا انتقادات را در پی دیدار جنجالی خود پس از گزارش توسط اخبار فاکس.

وی گفت: “این یک تنظیم بود و من مسئولیت سقوط در یک نصب را به عهده می گیرم.”

تصاویر امنیتی سالن که به نظر می رسید نانسی پلوسی را بدون نقاب درون خود نشان می دهد ، در شبکه های اجتماعی ویروسی شده است ، بسیاری از آنها برای توضیح در مورد اعتقاد به نقض دستورالعمل های همه گیری توسط دموکرات وزن می کشند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ همچنین در توییت پاسخ خود را به رسوایی “نانسی پلوسی دیوانه” منتشر کرد.