آخ! عکس های پورنو جان بارنز ، سهام لیورپول در ضد ترامپ دست غیرمجاز

آخ! عکس های پورنو جان بارنز ، سهام لیورپول در ضد ترامپ دست غیرمجاز

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

ممکن است بخواهید قبل از زدن دکمه صدای جیر جیر ، عکسهایتان را دو بار بررسی کنید – یا ممکن است در نهایت به طور تصادفی مطالبی را به صورت عمومی به اشتراک بگذارید که همه افراد دوست ندارند. اگر فکر می کنید شانس آن اتفاق برای نگرانی بیش از حد نازک نیست ، لطفاً پرونده جان بارنز را در نظر بگیرید.

حمله به دونالد ترامپ در توییتر هرگز چنین بی دست و پا نبوده است.

جان بارنز ، اسطوره لیورپول پس از اینکه ناخواسته پورنو را در یک عکس توییتر به اشتراک گذاشت ، خود را در وضعیتی بسیار شرم آور قرار داده است.

بارنز 56 ساله تصویری از عکس دونالد ترامپ را با مادرش مری آن ترامپ به اشتراک گذاشت که حاوی نقل قول هایی است که اغلب به دروغ به مری نسبت داده می شود: ‘بله ، او یک احمق با صفر عقل سلیم و مهارت های اجتماعی نیست ، اما او من است. فرزند پسر.”

“من فقط امیدوارم که او هرگز وارد سیاست نشود. او یک فاجعه خواهد بود. “

در پایین تصویر ، رول دوربین به نظر می رسد دو تصویر از فیلم های پورنو هاردکور را نشان می دهد.

یکی از مفسران در توییتر اظهار داشت: “اشتباه ممکن است مورد توجه واقع نشود.” ممکن است بخواهید عکس جان را برش دهید ، فقط یک پیشنهاد. “

بین المللی پیشین انگلیس پاسخ داد: “نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید.” “من از فشار دکمه های این تلفن می ترسم. من 56 ساله هستم ، بسیار خوشحالم که فقط می توانم یک یا دو کلمه را در توییتر دریافت کنم که مردم بدانند!”

وی از آن زمان این توییت را حذف کرده و از هر کسی که ممکن است آن را به راحتی نکشیده عذرخواهی کرده است. وی همچنین اصرار داشت كه این تصاویر از رول دوربین دوست او بوده و نه او.

طبق تصویر ، تصویر ترامپ توسط یکی از دوستان به نام “مایکل” برای وی ارسال شده است. او شوخی می کند: “PS آنچنان که میشل نبوده است”