آتلانتا در حالی که جنبش BLM در ایالات متحده رشد می کند ، اعتراضات بزرگی را نشان می دهد

آتلانتا در حالی که جنبش BLM در ایالات متحده رشد می کند ، اعتراضات بزرگی را نشان می دهد

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبانان گارلند نیکسون و لی استراناهان با مهمانان در مورد منطقه خودمختار تپه کاپیتول ، مشکلات اقتصادی اساسی درگیری ها در ایالات متحده آمریکا و تأثیرات دلارزدایی چین بر تقدم پولی آمریکا صحبت کردند.

میهمانان:

Caleb Maupin – سخنران ، نویسنده ، روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی و نویسنده “سازندگان شهر و خرابکاران در عصر ما: مقالات و مقاله های مربوط به سوسیالیسم” | سیاست CHAZ ، نبرد بی پایان برای کنفدراسیون

یان مایلز چونگ – روزنامه نگاری که رسانه ، سیاست و فرهنگ را پوشش می دهد ، مدیر ویراستار در HumanEvents.com | اعتراضات جورج فلوید

ریک سانچز – خبرنگار بین المللی ، برنده جوایز بین المللی ، گزارشگر ، مجری اخبار و مجری برنامه خبری شبانه ‘اخبار با ریک سانچز’ در RT America | چین را رها می کند ، آیا یک سقوط وام مسکن در آمده است؟

در ساعت اول ما به Caleb Maupin پیوستیم تا در مورد سیاست منطقه خودمختار Capitol Hill ، اتفاقاتی که در این شهر رخ می دهد و آنچه که آنها برای سیاست در سراسر کشور به نمایش می گذارند ، صحبت کنیم و اینکه چگونه شاهد سلطنت دیرینه هستیم شیسم در تلاش برای از بین بردن یادبودهای کنفدراسیون.

در ساعت دوم ما ، به یان مایلز چونگ پیوستیم تا در مورد ریشه های اقتصادی احساساتی که سیاست های آمریکا را به دنبال کشته شدن جورج فلوید در حدود ده ها سال خشونت پلیس علیه و ظلم اجتماعی سیاهپوستان آمریکایی در حقوق پس از حقوق مدنظر قرار داده است ، صحبت کنیم. عصر.

در ساعت سوم ما ، با ریک سانچز به ما ملحق شدیم تا در مورد شغلش صحبت کنیم ، به پخش کننده ها مشاوره دهیم و در حالی که چین برای کاهش وابستگی خود به دلار پیش می رود ، درباره دلاری زدایی صحبت کند – و چه پیامدهایی را در همراه دارد. گسترش گسترده تر بحران اقتصادی جهانی ، در بازارهای اعتباری در آمریکا و جهان.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم