آتش سوزی ویرانه ساحل غربی – Sputnik International

آتش سوزی ویرانه ساحل غربی – Sputnik International

در قسمت امروز خطوط خطا ، شین استراناهان ، مجری برنامه ، گارلند نیکسون ، میزبان مشترک ، به آن پیوست و آنها در مورد موضوعات مختلف از آخرین اتهامات وارد شده علیه روسیه در مسمومیت الکسی ناوالنی تا بیانیه ترامپ رئیس جمهور در مورد مجتمع صنعتی نظامی در مورد روسیه بحث کردند. به دادگاه جولیان آسانژ تا آتش سوزی در کالیفرنیا.

میهمانان

تیلور هوداک – روزنامه نگار ، فعال و بنیانگذار اقدام برای آسانژ | جولیان آسانژ شنیدن زنده از لندن

مارگارت کیمبرلی – ستون ارشد و ویراستار گزارش برنامه سیاه | انتخابات 2020

دنی مکس – مجری خبر در KFI AM 640 در لس آنجلس | آتش سوزی کالیفرنیا و موج گرما

در همان ساعت اول ، شین و گارلند به طور مستقیم از لندن به تیلور هوداک پیوستند ، جایی که وی دادگاه استرداد جولیان آسانژ را پوشش می داد. وی در مورد آخرین جلسه دادرسی که روز دوم آن آغاز می شود و انتظار می رود هفته های گذشته برگزار شود ، به روز رسانی کرد و در مورد چگونگی پیشنهاد تیم دفاع جولیان آسانژ برای انتقال تاریخ دادگاه به منظور برخورد با اتهامات جدید بحث کرد. وی گفت که برخی از رسانه های جریان اصلی جریان دادرسی اولین روز دادگاه است که انتظار نمی رود آن را به طول انجامد ، اما او گفت که حضور صدها معترض که به حمایت از جولیان آسانژ آمده بودند دل او را خوشحال کرده است. تیلور درمورد پیامدهای دادگاه در مورد آزادی مطبوعات و سابقه بالقوه خطرناک در چنین موردی که به نظر می رسد حقوق انگلیس جایگزین قوانین بین المللی است ، بحث کرد. وی همچنین در مورد اهمیت رسانه های مستقل در انعکاس داستان آسانژ صحبت کرد.

در ساعت دوم ، مارگارت کیمبرلی به گارلند و شین پیوست و در مورد اعتراضات سراسری و انتخابات پیش رو صحبت کرد. مارگارت گفت که او معتقد است جو بایدن باید خیلی بیشتر از این جلوتر باشد ، با این حال او فکر می کند او یک نامزد ضعیف است و در پایان روز عملا تفاوتی با ترامپ ندارد. مارگارت در مورد سفر سیاسی خود در اوایل دهه 2000 و چگونگی تبدیل وی از یک دموکرات سنتی تر به یک سبز صحبت کرد و این بر نحوه دید اوباما تأثیر گذاشت. مارگارت گفت که او نگران است که تعداد زیادی از ترقی خواهان بیش از حد به روند انتخابات ایمان داشته باشند و گفت که وی نیازی به سیاست جنبش و فعالیت تغییر واقعی می بیند. وی گفت که وی معتقد است دموکرات های مستقر در تلاشند صفوف را پاکسازی کنند و بدون توجه به نتیجه انتخابات ، این کار را انجام خواهند داد.

در ساعت سوم ، روزنامه خبر دنی مکس به شین و گارلند پیوست و آنها در مورد رکورد دو میلیون هکتار آتش سوزی که اکنون در جنوب کالیفرنیا در حال آتش سوزی است بحث کردند. وی گفت: این سطح از آتش سوزی بی سابقه است ، به ویژه در اوایل فصل آتش سوزی. وی همچنین گفت که مفهوم آتش سوزی به شدت سیاسی شده است ، به گفته دموکرات ها آتش سوزی در اثر گرم شدن کره زمین ایجاد می شود ، اما وی خاطرنشان کرد که بسیاری از آتش نشانان و دیگران بر این باورند که سوختگی کنترل شده کافی برای جلوگیری از آتش سوزی وجود نداشته است. وی همچنین گفت که دمای رکورد اخیر در لس آنجلس فقط چند درجه سردتر از رکورد قبلی است اما هنوز هم قابل توجه است و در آتش سوزی نقش داشته است. آنها همچنین در مورد نقش رعد و برق در اپیدمی آتش فعلی بحث کردند و با بحث در مورد تأثیر اضافی همه گیر COVID-19 بر وضعیت آتش سوزی پایان یافتند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم