آتش سوزی ها ، طوفان ها گسترده فروپاشی زیست محیطی و اجتماعی در ایالات متحده را نشان می دهد

آتش سوزی ها ، طوفان ها گسترده فروپاشی زیست محیطی و اجتماعی در ایالات متحده را نشان می دهد

قربانیان طوفان لورا با نامشخصی بیشتری روبرو می شوند. معامله اسرائیل با امارات ، بحرین خشم مردم را برانگیخت. برنامه “پیش ساخته” شهرستان پاسکو که در FL قرار دارد

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، سازمان دهنده مستقر در نیواورلئان به میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان پیوستند سیمون میسسنیویچ برای بحث در مورد اعتراض قربانیان طوفان لورا که پس از نقل مکان از دریاچه چارلز به نیواورلئان توسط دولت فدرال در هاله ای از ابهام قرار گرفت و اینکه طوفان سالی چگونه می تواند بر کسانی که قبلاً تحت تأثیر تشدید بحران آب و هوا آواره شده اند ، تأثیر بگذارد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند میکو پیلد، فعال حقوق بشر و نویسنده “پسر ژنرال: سفر یک اسرائیلی در فلسطین” و “بی عدالتی ، داستان بنیاد مقدس پنج” ، برای بحث در مورد معامله میانجیگرانه توسط دولت ترامپ برای عادی سازی روابط بین دولت های اسرائیل و امارات و بحرین ، چرا این توافق در بین فلسطینیان و مردم زحمتکش بحرین چنین خشم و عصبانیتی را ایجاد می کند ، و چگونه رژیم های مورد حمایت رژیم تحت حمایت آمریکا در منطقه ، فلسطینیان را با تعداد کمی از متحدان دولتی خود درگیر کرد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی توسط یک فن پیوستند کریس گارافا برای بحث در مورد برنامه “قبل از جرم” dystopian که گزارش اخیر Tampa Bay Times فاش کرد برای “نظارت و آزار مداوم” ساکنان ایجاد شده است ، و اینکه رشته پیروزی های اخیر طرفداران حریم خصوصی در سن دیگو و پورتلند ممکن است برای آینده مبارزه با نظارت سیستماتیک دولت.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه و برنده جایزه ، و نویسنده کتاب جدید ، “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” ، برای صحبت در مورد “مشکل واگن برقی انتخابات” ، آنچه باندهای هوشیار جناح راست آن را اجرا می کنند ایست های بازرسی در مناطق روستایی ساحل غربی در مورد فرهنگ فراگیر استعمار مستقر در ایالات متحده و ناتوانی مطلق دموکرات های مستقر در درک یا مبارزه با فاشیسم نشان می دهد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم