آتش بازی ، تیراندازی با آتش ، و Coronavirus بیشتر در آمریکا

آتش بازی ، تیراندازی با آتش ، و Coronavirus بیشتر در آمریکا

خشونت در اعتراضات آخر هفته ، هر چند به طرق غیرقابل پیش بینی فوران کرد ، و رئیس جمهور در روز استقلال آتش سوزی های جنگ فرهنگی را برانگیخت.

براندون ساتونمجری پادکست “گفتمان” ، می گوید هیچ دلیلی برای شرم آور کردن جمعیت های مختلف آمریکایی به دلیل انتشار کروناویروس وجود ندارد زیرا تقصیر نهایی با رهبری ما دوست دارد ، و طبقه رسانه ای که از منافع آنها دفاع می کند ، حتی اگر گاهی اوقات بتواند از آواتارهای مختلف خود در آن دفاع کند. کاخ سفید. او همچنین در مورد نامزد كانی وست و درباره آمریكا پس از COVID-19 پیش بینی هایی می كند.

محمد مرندی، استاد ادبیات و مستشرق انگلیسی در دانشگاه تهران ، انفجارهای اخیر در را تجزیه می کند که یکی از آنها را یک حادثه و دیگری را خرابکاری عنوان می کند. او توضیح می دهد چه کسی ممکن است حملات به زیرساختهای هسته ای باشد و چه کسی از داستانهای خرابکارانه سود می برد

تام لوونگو، تحلیلگر مستقل سیاست ، فرهنگ و بازار در وبلاگ خود ، Gold Guns ‘s Guns’ ، به گروههای جمهوریخواه حامی جو بایدن اشک می زند و توضیح می دهد که دونالد ترامپ در مرحله بعدی انتخاب مجدد خود چه کاری می تواند انجام دهد و چه پیام قابل قبولی از رئیس جمهور می تواند داشته باشد. . او همچنین در مورد کنترل اسلحه ، اعتراض و وحدت اجتماعی صحبت می کند ، که به نوعی موفق شده است در تعطیلات آخر هفته در چند ایالت جمع شود و به این مسئله توجه می کند که چرا غیزلاین ماکسول اکنون به اتمام بازداشت رسیده است.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]